Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

1.7.2 [Survival + Frakcje] uGraj [Sezon 1] [PL] [MCBans] [ITEM SHOP] [START!] [Szukamy ekipy]


Bizolo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

54966120359691926015.png

Serwer powstał z myślą o klasycznym trybie gry MineCraft, który już powoli zanika :)
Aby jednak gra nie była zbyt nudna i monotonna postanowiliśmy wgrać dodatek: Factions.
Serwer powstał kilka dni temu, dlatego więc poszukujemy moderatorów.
Możemy pochwalić się rozwojem techniczym serwera, gdyż posiadamy własne McBans i autorski Item Shop, który znajduje się na naszym forum :)

91b26ef8491f3a5ec9debf61db64ab56379beb94

IP: s9.fhmc.pl:27878

Nazwa serwera: 1.7.2 [survival + Frakcje] ugraj [sezon 2] [PL]

Typ: Wojny Gildii

Sloty: 15

Wersja: 1.7.2

PvP: Tak

Potwory/Zwierzęta: Tak

a7859f85707b9d1352bf74ff45a61ff272239efb

[HeadAdmin] likes (forum: Bizolo)

[Opiekun] necro (brak konta na forum)

Poszukujemy moderatorów, podania składamy na naszym forum (link do forum w nazwie serwera po dodaniu go do listy)

72c0850c04e7b8a026dcb2747d9e161a1e725815

Wszystkie funkcje, itemy możemy zakupić tylko poprzez automatyczny sklep www (link w automsg na serwerze)
Lista usług:


VIP
sVIP
EXP (w różnych ilościach)
ITEMY (nie będę się tutaj rozpisywał)
UNBAN
i inne :)

1390144171-U592769.png

Opublikowano

Serwer jak to każdy z niższej półki.

Mapa z neta, głupie budowle typu np. burdel,

Gildie za free,

Prezentacja taka sobie..

 

Nie polecam.

Szukasz pomocy w serwerze Minecraft ?



Napisz na PW, a na pewno pomogę !



Opublikowano

Po powyższej opinii trochę się zniechęciłem, ale zagram i sprawdzę co serwer oferuje ;)

 

Chcę wbić na serwer, ale niestety wszystkie sloty zajęte ^^

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...