Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Co sie dzieje czemu sie wyłącza?


KurdeStraszne

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Podkręciłem moj procesor tak z dupy z 236 na 300 w biosie i volty z 1400 na 1900 czyli max. Wyłączył się komputer i jak sie ładował ten slajd co można bios włączyć to sie wyłączał. Rozkreciłem zasilacz tam byly takie kamienie kurzu nie czyszczone od 13 lat :/


Wciąganełem to wszystko odkurzaczem.Tylko taki mały przyklejony kurz został skręciłem podpiołem i gdy, włączam kompa to sie włącza do jakiegos momentu i nagle brak sygnału i czarny ekran WTF... co to jest? Coś się popsuło? I odłączyłem cale kable.Podłączyłem raczej dobrze. PROCEK AMD ATHLON 2x 64 DualCore 5400+ 2.80 NA 3.30 I PÓZNIEJ COŚ ODWALIŁEM I DAŁEM TAK JAK NAPISAŁEM NA POCZATKU.I jak biore radiator czyli ten wiatrak co procka chłodzi to nwm czy dobrze zaczepiam taki metal i waiche można powiedzieć. Jak to podłączyć?


Czy coś popsułem czy jak piszcie :)



Opublikowano

Strasznie to napisałeś ciężko zrozumieć, szczególnie końcówkę.

 

 

A więc musisz zresetować bios aby to zrobić odszukaj na płycie głównej płaską baterię i wyjmij ją na kilka minut i włóż z powrotem. Wszystkie ustawiania powinny wrócić do domyślnych.

 

 

Po drugie nie odkurza się komputera odkurzaczem bo może przeskoczyć iskra ( coś takiego jak czasami dotkniemy czegoś metalowego albo drugiej osoby) i coś usmażyć w komputerze.

 

 

Wajcha od zaciskania procka musi być zaciśnięta do końca na to radiator i na radiator przeważnie jest taki metalowy (aluminiowy) kawałek materiały, który przekładamy przez radiator i zaczepiamy po jego bokach aby dociskał radiator do procka.

O co chodzi z tym programowaniem? Gdy programujesz, uczysz najprawdopodobniej najgłupszą rzecz na świecie, czyli komputer, jak ma coś zrobić.

Opublikowano

Dobrze podłączony kabel do monitora od karty graficznej ?

Pomyśl widzi to co mu wyświetla Bios a potem nagle nic to jak myślisz podłączył czy nie podłączył?

O co chodzi z tym programowaniem? Gdy programujesz, uczysz najprawdopodobniej najgłupszą rzecz na świecie, czyli komputer, jak ma coś zrobić.

Opublikowano

Pomyśl widzi to co mu wyświetla Bios a potem nagle nic to jak myślisz podłączył czy nie podłączył?

na początku tak miał,ale po rozkręceniu tego zasilacz :

włączam kompa to sie włącza do jakiegos momentu i nagle brak sygnału i czarny ekran WTF... co to jest? Coś się popsuło?

Kable powyłączał więc możliwe że czegoś nie dopiął,prawda ?

Opublikowano

na początku tak miał,ale po rozkręceniu tego zasilacz :

włączam kompa to sie włącza do jakiegos momentu i nagle brak sygnału i czarny ekran WTF... co to jest? Coś się popsuło?

Kable powyłączał więc możliwe że czegoś nie dopiął,prawda ?

Widzisz tak chaotycznie napisał. Ale brak sygnału był by cały czas a nie nagle brak sygnału.

 

 

@TOP Weź napisz jeszcze raz po kolei.

O co chodzi z tym programowaniem? Gdy programujesz, uczysz najprawdopodobniej najgłupszą rzecz na świecie, czyli komputer, jak ma coś zrobić.

Opublikowano

Widzisz tak chaotycznie napisał. Ale brak sygnału był by cały czas a nie nagle brak sygnału.

 

 

@TOP Weź napisz jeszcze raz po kolei.

 

Wiesz napisałem to żeby się upewnił,sam kiedyś rozkręcałem komputer by nadać nową pastę itp.,wszystko po kolei podłączyłem i nagle miałem brak sygnału (chyba nawet bios się uruchamiał,ale nie jestem pewny)-dzwonie po kolegach itp.pożyczam nowe zasilacze,kable itp.a okazało się że kabel D-SUB w monitorze był luźno ;dd.

Opublikowano

 

Wiesz napisałem to żeby się upewnił,sam kiedyś rozkręcałem komputer by nadać nową pastę itp.,wszystko po kolei podłączyłem i nagle miałem brak sygnału (chyba nawet bios się uruchamiał,ale nie jestem pewny)-dzwonie po kolegach itp.pożyczam nowe zasilacze,kable itp.a okazało się że kabel D-SUB w monitorze był luźno ;dd.

Nie potrzebnie tak do ciebie wyleciałem :P Czasami lepiej się dopytać. Jednak autor tematu strasznie to opisał. I jak na razie się nie odzywa.

O co chodzi z tym programowaniem? Gdy programujesz, uczysz najprawdopodobniej najgłupszą rzecz na świecie, czyli komputer, jak ma coś zrobić.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...