Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zrobić fps więcej niż 60 ?


KaranY

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ustawiasz perfomance fps na max fps,rendering na tiny,animacje off,fancy i wyciągniesz setki fps-ów.

Opublikowano

Zalezy jakie parametry.

|Members|-Tyle starczy,bez spiny o lepszą rangę.

 

 

 

 

 

Opublikowano

Kolejne takie bezsensowne pytanie moim zdaniem. Nawet nie podałeś parametrów. :rolleyes:
Przeczyść komputer. Może zasyfiona cała partycja "C". Powyłączaj niepotrzebne ci programy,

wyinstaluj mody w minecrafcie prócz optifine.

Nie działa? Kup lepszy komputer ;)B)

Tworzę strony www na zamówienie :)[PISZ PW]


Opublikowano

wyłącz ograniczenie do 60fps'ów w Video Settings.

 

Dodam, że nazywa się to V-Sync (Synchronizacja Pionowa)

The past is just data. I only see the future. - Ayrton Senna

Opublikowano

Ustaw render distance na tiny , wszystkie efekty daj na off / fast , ustaw w video settings (nie pamietam nazwy tej opcji) zamiast VSync na max fps, jesli to nie pomoze to wywal calego.mc , moze masz tam nawalone jakiegos syfu. Jesli nic sie nie poprawi kup lepszego PC ( pisane z telefonu , sry za bledy) :)

GO - HARD SERWER HARDCORE! 350 SLOTÓW, TS3, YOUTUBERZY, RANKING, STATYSTYKI!


START 29 LISTOPAD 19:00 (PIĄTEK)


DOPRACOWANY BARDZIEJ NIŻ MCHC I GODNY PRZECIWNIK SKKF!


--:>>GO - HARD<<:--

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Moze masz slabego kompa i sciagnales ta "mocniejsza" (zapomnialem nazwy tej kategorii Optifine'a :) ) wersje Optifine.

Opublikowano

wyłącz wszystkie efekty w opcjach i użyj programu przyśpieszającego prace kompa/laptopa ja polecam gameboster

Mój mały Głodomor : Samsung r540       Mysz:  Logitech M100         Słuchawki :  Creative fatal1ty HS-800    I'd love this set.

 

 

 

Opublikowano

Zmień ograniczenie fps na te największe. Ram albo grafikę dokup, nie wiem jak masz sprzęt.

 


Regulaminowa Sygnatura


 


 


**********************

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...