Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Undetected][MPC]i3turboNoMenu v0.2[14.11.2013]Teleport,Dig,WarRockExit,SuperJump,NFD,NoSpread,NoBounds,NoRecoil,Scope,FastAll,5slot.


i3turbo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1319585421-U316606.png

i3turbo NoMenu v0.2

1319585492-U316606.png

 

Aktualizacja: dodano nowe opcje.
Opcje cheat-a:
1.SuperJump(opcje właczamy lewym ctrl)
2.NoFallDamage(opcja właczona automatycznie)
3.NoSpread(opcja właczona automatycznie)
4.NoBounds(opcja właczona automatycznie)
5.NoRecoil(opcja właczona automatycznie)
6.Scope(opcje właczamy prawym przyciskiem myszy wyłaczamy zmiana broni)
7.Dig(opcje właczamy przyciskiem HOME)
8.FastAll(opcja właczona automatycznie)
9.Teleport(przycisk zapisu F2,przycisk przeniesienia na zapisana pozycje F3)
10.Slots5(opcja właczona automatycznie)
11.WarRockExit(opcje właczamy DELETE)

Ps.Prosze nie pisać postów że cheat nie działa ponieważ działa.Jeśli macie jakieś problemy to piszcie jaki macie windows, jakim injectorem otwieracie itp.[/code]

1319567775-U339575.png





1319567779-U339575.png



win 7 x64



1319567771-U339575.png



https://www.virustotal.com/pl/file/b9340a7bbbbf0267ceffbe09127fb14cea1be1d8c779d917d591f1eba1ea5e62/analysis/1384419955/



1319567762-U339575.png



http://www.sendspace.pl/file/1ba6636c66f1de69b2c2d2a





			
		

xD---Kopi_ehxepsa.png

Opublikowano

wejdę na innego kompa i zaraz sprawdzę . Sprawdzę i dam EDITA :) Dzięki stary

 

Edit :

 

Uważam że masz zły downoland zmień na speedshare czy coś bo nie idzie .. ;/

po6z.jpg

Opublikowano

wejdę na innego kompa i zaraz sprawdzę . Sprawdzę i dam EDITA :) Dzięki stary

 

Edit :

 

Uważam że masz zły downoland zmień na speedshare czy coś bo nie idzie .. ;/

 

wszystko działa ;)

 

wystarczy w informacjach o pliku nacisnac na nazwe hacka i zacznie sie pobieranie ;)

http://scr.hu/85h/el533

Nie download lecz nazwa hacka ;)

 

 

 

 

 

Opublikowano

Działa na win 8/xp?

                                                          6JuGEp.png

                                                     Posty: 50+,100+,150+,200+,250+,500-,1000-,....

Opublikowano

Działa na win 8/xp?

Kolego napisze Ci to samo co w innym temacie.. Nie wiem czy działa bo nie testowałem na tych windowsach.. Więc po prostu sprawdź :)

xD---Kopi_ehxepsa.png

Opublikowano

@up Wiesz jeden hack mi nie działa na jednym i na drugim. I tylko wirusy nie potrzebne ściągam. Wole się upewnić zanim ściągnę i nie pytam się tylko Ciebie tylko wszystkich :)

                                                          6JuGEp.png

                                                     Posty: 50+,100+,150+,200+,250+,500-,1000-,....

Opublikowano

Po 1 wirusy wykrywane w hackach są niegroźne.
Po 2 ten hack jest czysty jak łza:

https://www.virustotal.com/pl/file/b9340a7bbbbf0267ceffbe09127fb14cea1be1d8c779d917d591f1eba1ea5e62/analysis/1384419955/

Po 3 to że na przykład mi zadziała a Tobie nie to kwestia systemu/zainstalowanych programów/procesów działających w tle. Są wyjątki że na przykład komuś na win 7 hack nie ruszy. Musisz go sam sprawdzić. Nikt tego za Ciebie nie zrobi. I z tego co mówisz wydedukowałem że masz włączonego antywirusa skoro wykrywa wirusy... Wyłącz go.

Opublikowano

Mogę sprawdzić tylko na Windows 8, ponieważ chwilowo do Xp nie mam monitora Zaraz dam edita czy na Win 8 działa.

 

 

Nwm SS. Tak przez cały czas

post-511417-0-64073500-1384552553_thumb.jpg

                                                          6JuGEp.png

                                                     Posty: 50+,100+,150+,200+,250+,500-,1000-,....

Opublikowano

Mogę sprawdzić tylko na Windows 8, ponieważ chwilowo do Xp nie mam monitora Zaraz dam edita czy na Win 8 działa.

 

 

Nwm SS. Tak przez cały czas

Uruchom injector jako administrator a dajesz wogole taka sama nazwe pliku dll jak i injectora(czli pliku exe)?

xD---Kopi_ehxepsa.png

Opublikowano

@up Tak

 

@Edit pojawił się nowy błąd:

post-511417-0-99269100-1384552995_thumb.jpg

                                                          6JuGEp.png

                                                     Posty: 50+,100+,150+,200+,250+,500-,1000-,....

Opublikowano

@up Tak

Masz te programy?

NET.Framewrok 3.5

NET.Framework 4

Microsoft Visual C++ Redistributable 2008 lub 2010

Wylacz antywirusa i zapore systemowa

 

#EDIT Jeszcze mozesz sprobowac tym injectorem

 

 

 

#DOWN jak się gra nie włacza? Po uruchomieniu injectora Ty sam musisz właczyć WarRock-a

xD---Kopi_ehxepsa.png

Opublikowano

@up Mam te wszystkie programy oraz wyłączoną zaporę oraz anti vira

 

 

@Edit i3turbo zobacz #12 post SS

 

@Edit2 ten drugi injector działa ale gra się nie włącza tylko cały czas pulpit.

                                                          6JuGEp.png

                                                     Posty: 50+,100+,150+,200+,250+,500-,1000-,....

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...