Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Minecrat Crach (za pomoc dam 200+ lajków!)


ShariTM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobra cześć przejdźmy do setna, chciałem pograć w minecrafta, wchodzę i mam taki crash:



 




Bad video card drivers!

-----------------------


Minecraft was unable to start because it failed to find an accelerated OpenGL mode.

This can usually be fixed by updating the video card drivers.




--- BEGIN ERROR REPORT 7fe0271 --------

Generated 13.11.13 23:20


-- System Details --

Details:

Minecraft Version: 1.5.2

Operating System: Windows 8 (x86) version 6.2

Java Version: 1.7.0_25, Oracle Corporation

Java VM Version: Java HotSpot Client VM (mixed mode), Oracle Corporation

Memory: 419801096 bytes (400 MB) / 518979584 bytes (494 MB) up to 1037959168 bytes (989 MB)

JVM Flags: 2 total; -Xms512m -Xmx1024m

AABB Pool Size: 0 (0 bytes; 0 MB) allocated, 0 (0 bytes; 0 MB) used

Suspicious classes: No suspicious classes found.

IntCache: cache: 0, tcache: 0, allocated: 0, tallocated: 0

LWJGL: 2.4.2

OpenGL: ~~ERROR~~ NullPointerException: null

Is Modded: Probably not. Jar signature remains and client brand is untouched.

Type: Client (map_client.txt)

Texture Pack: Default

Profiler Position: N/A (disabled)

Vec3 Pool Size: ~~ERROR~~ NullPointerException: null[failed to get system properties (java.lang.NullPointerException)]



org.lwjgl.LWJGLException: Pixel format not accelerated

at org.lwjgl.opengl.WindowsPeerInfo.nChoosePixelFormat(Native Method)

at org.lwjgl.opengl.WindowsPeerInfo.choosePixelFormat(WindowsPeerInfo.java:52)

at org.lwjgl.opengl.WindowsDisplay.createWindow(WindowsDisplay.java:185)

at org.lwjgl.opengl.Display.createWindow(Display.java:311)

at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:856)

at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:784)

at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:765)

at net.minecraft.client.Minecraft.a(SourceFile:235)

at avv.a(SourceFile:56)

at net.minecraft.client.Minecraft.run(SourceFile:507)

at java.lang.Thread.run(Unknown Source)

--- END ERROR REPORT 67217dc8 ----------



Tutaj macie info:

Rodzina Mikroukładów Mobile Intel ® 4 Series Express (Microsoft Corporation - WDDM 1.1) <- To są sterowniki.

Jeżeli wiecie co jeszcze do tego pobrać to dajcie linka i instrukcje co z tym zrobić.

Za pomoc która będzie dobra dam nawet 300 lajków ;)

@do sterowników nie potrzebuje intrukcji xD

Opublikowano

Masz złe sterowniki do karty graficznej, wpisz w google model karty graficznej i dopisz drivers albo sterowniki i pobierz.
Ps. jak coś to pisz na pw w sprawie programu pewnego dzięki któremu pobierze ci aktualne sterowniki.

Opublikowano

1.Stara java

2. Problem sterowników

3.Microsoft Corporation - WDDM 1.1 NIE NIE NIE to szit a nie sterowniki Udaj sie na strone producenta sprzętu i pobierz odpowiednie, w menadzerze urządzen masz co to za integra...

To układ zintegrowany, nawet nie podałęs jaki :D jedyne wyjście szukać, szukać i testować. Być może nie właczysz tej wersji mc wcale na tym sprzęcie bo są tam np jakieś mody

Jestem wesoły Tomek

Opublikowano

Java nie ma tu nic do rzeczy.
ShariTM, Wpisz w google Driver Genius cracked , pobierz ten program, zainstaluj i uruchom, a potem kliknij Start Scan i zainstaluj sterowniki które ci wyszukało.

Opublikowano

Masz:

https://downloadcenter.intel.com/confirm.aspx?httpDown=http://downloadmirror.intel.com/22163/a08/Win7Vista_151719.zip&lang=eng&Dwnldid=22163&DownloadType=Drivers&OSFullname=Windows+7+(32-bit)*

Zaakceptuj i rozpocznie się pobieranie sterowników.

 

Są one dla Windows 7 32 bity, ale na twojej ósemce też powinny działać.

 

To nie gwarantuje, że gra będzie działać. Nie wiem jak ma się Minecraft na zintegrowanej karcie.

76561198093115115.pngAddFriend.png

Opublikowano

też to miałem, wystarczyło zaktualizować sterowniki karty

nie działa, znacie jakieś darmowe programy które aktualizują sterowniki?

Masz:

https://downloadcenter.intel.com/confirm.aspx?httpDown=http://downloadmirror.intel.com/22163/a08/Win7Vista_151719.zip〈=eng&Dwnldid=22163&DownloadType=Drivers&OSFullname=Windows+7+(32-bit)*

Zaakceptuj i rozpocznie się pobieranie sterowników.

 

Są one dla Windows 7 32 bity, ale na twojej ósemce też powinny działać.

 

To nie gwarantuje, że gra będzie działać. Nie wiem jak ma się Minecraft na zintegrowanej karcie.

nie działają :x

 

podawaajcie dalej:(

Opublikowano

Słaby sprzęt,złe sterowniki :D

|Members|-Tyle starczy,bez spiny o lepszą rangę.

 

 

 

 

 

Opublikowano

A wyskakuje Ci jak od razu wchodzisz czy jak chcesz wejść na jakiś zapis gry/serwer?

Jeżeli wyskakuje Ci jak chcesz wejść na zapis gry/serwer to wgraj optifine i ustaw sobie renderowanie na TINY 16+ powinno pomóc jeżeli chodzi o to.

A mam pytanie, MC premium ?

Szukasz pomocy w serwerze Minecraft ?



Napisz na PW, a na pewno pomogę !



Opublikowano

A wyskakuje Ci jak od razu wchodzisz czy jak chcesz wejść na jakiś zapis gry/serwer?

Jeżeli wyskakuje Ci jak chcesz wejść na zapis gry/serwer to wgraj optifine i ustaw sobie renderowanie na TINY 16+ powinno pomóc jeżeli chodzi o to.

A mam pytanie, MC premium ?

ja wgl serwera nie mogę wybrać, nie, nie mam premium.

Opublikowano

Odpowiedź jest prosta - każda zintegrowana karta graficzna to totalny syf o zerowej wydajności.

Mobile Intel cośtam mówi samo za siebie - ta karta ma wyświetlić ci obraz Windowsa a nie obraz z gier pobierając jak najmniej prądu. Sorry mistrzu, ale pogodzić się musisz z brutalną prawdą - im mniej karta bierze prądu tym jest mniej wydajna. Dlatego w średniej klasy laptopach są 2 karty graficzne. Jedna dla Windowsa a druga dla gier - o wiele mocniejsza ale też prądożerna.

 

Rada - nie szukaj kolejnych wersji sterowników bo to ci nic nie da. Zmień sprzęt na normalny a nie MOBILNY. Minecraft nie jest grą na urządzenia mobilne. Podobnie jak np. Battlefield 4 :-)

By wszystkim żyło się lepiej :)

Opublikowano

sam jesteś słaby dziwne że jak miałem win 7 to płynnie chodziło, raport leci.

Report za dobrą odpowiedź? Hahahahahahha dojebałeś. Złe sterowniki a że windows 7 Ci płynnie chodzi to nie znaczy że minecraft o.O.

Liczę na 10-15 fpsów hahahahahaahaha.

Opublikowano

W minecraft'a każdy zagra nawet na kompie z kamienia :D
Stary Pobierz Normalne sterowniki a nie jakieś gówno żeś zainstalował.
Też tak miałem.

Serwer Minecraft !
Survival+Frakcje ! DROP&EXP ze STONE

IP:neyoncraft.yfun.pl

Opublikowano

 

W minecraft'a każdy zagra nawet na kompie z kamienia :D

Tak, chyba z kamieni nerkowych :D

Nie oszukujmy się, Minecraft jest wymagający sprzętowo i na gównianych komputerach NIE BĘDZIE DOBRZE DZIAŁAĆ.

 

Amen.

By wszystkim żyło się lepiej :)

Opublikowano

Minecraft jest wymagający sprzętowo

Nie prawda, porównując do innych gier, minecraft jest bardzo lekki. Wymagania są mniejsze niż te podane przez producenta. Spokojnie na 30fps jestem w stanie uruchomić mc na 8 letnim kompie z pentiumem jedno rdzeniowym 2.6, 1gb ramu i winxp.

 

Co do tematu

 

 

 

http://downloadmirror.intel.com/23105/a08/Win32_153117.exe]http://downloadmirror.intel.com/23105/a08/Win32_153117.exe
Opublikowano

Nie prawda, porównując do innych gier, minecraft jest bardzo lekki. Wymagania są mniejsze niż te podane przez producenta. Spokojnie na 30fps jestem w stanie uruchomić mc na 8 letnim kompie z pentiumem jedno rdzeniowym 2.6, 1gb ramu i winxp.

 

Co do tematu

 

 

 

http://downloadmirror.intel.com/23105/a08/Win32_153117.exe]http://downloadmirror.intel.com/23105/a08/Win32_153117.exe

nie jest zgodny dla mojego systemu :-(

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...