Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy opłaca się kupić coda


BonieQ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam kupionego bfa 4 ale średnio on mi się podoba, wole bardziej dynamiczną rozgrywkę.
Ostatni klimat bo2 średnio mi się podoba, więc pytanie do was ?
Waszym zdaniem opłaca się kupić tego nowego coda ?
Jakieś zmiany są ? I przypomina on bardziej mw3, mw2 i mw ?

%C3%9Foniek_euw_238_1_nozg.png

Opublikowano

Mam kupionego bfa 4 ale średnio on mi się podoba, wole bardziej dynamiczną rozgrywkę.

Ostatni klimat bo2 średnio mi się podoba, więc pytanie do was ?

Waszym zdaniem opłaca się kupić tego nowego coda ?

Jakieś zmiany są ? I przypomina on bardziej mw3, mw2 i mw ?

Nie kupuj ghosta, wczoraj kupiłem ghosta, wydałem na gówno 130 zł, tak się jarałem itp itd, odpalam gre, moj komputer spelnia wymagania, ze na srednich by poszlo a na minimalnych tnie, nie polecam ogolnie.. bardziej przypomina mw3 + taki połączony black ops 1(chodzi o mapy)

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Mam kupionego bfa 4 ale średnio on mi się podoba, wole bardziej dynamiczną rozgrywkę.

Ostatni klimat bo2 średnio mi się podoba, więc pytanie do was ?

Waszym zdaniem opłaca się kupić tego nowego coda ?

Jakieś zmiany są ? I przypomina on bardziej mw3, mw2 i mw ?

 

Jak nie grasz w bf4 to chętnie przyjme :D

A co do kupna ghosta, to tak samo nie polecam.

Opublikowano

 

Jak nie grasz w bf4 to chętnie przyjme :D

A co do kupna ghosta, to tak samo nie polecam.

Niestety mam na koncie gdzie mam również fife 14 a w fife gram :D

 

 

Ja mam gtx 660m i gram na wysokich w multi, także myślę że gra jest dobrze zoptymlizowana. Mi się bardzo podoba i uważam że warto kupić ghosta ;)

Również mam gtx 660 więc też pewnie bym grał na ultrach tylko pytanie czy kupić ..

%C3%9Foniek_euw_238_1_nozg.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...