Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Undetected]i3turboNoMenu[13.11.2013]SuperJump,Scope,NFD,NoRecoil,NoSpread,5slot


i3turbo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1319585421-U316606.png




i3turbo




1319585492-U316606.png





Daje wam cheata nomenu z opcjami:
1.NoSpawnWait(automatycznie właczony)
2.SuperJump(lewy ctr)
3.NoFallDamage(automatycznie właczony)
4.5 slot(automatycznie właczony)
5.Scope(prawy przycisk myszy, wystarczy że zmienimy slot a wyłaczy nam się scope)
6.NoRecoil(automatycznie właczony)
7.NoSpread(automatycznie właczony)

Ps. Cheat d3d wydam jeśli będe miał adresy do bypasu bo niestety narazie ich nie mam.



1319585534-U316606.png





1319585591-U316606.png




win 7 x64




1319585614-U316606.png










1319585635-U316606.png








xD---Kopi_ehxepsa.png

Opublikowano

Cześć, świetna robota i3turbo.

Dopiero noMenu ale z czasem nabierzesz wprawy i zrobisz D3D z większą ilością opcji!

Działa na windowsie 7, informacja od kumpla xD

1377080447-U702970.png

Cristiano.

Opublikowano

Niestety ,ale nie działa ;

Niestety ale dziala co Ty piszesz? Napisz jaki system jak wogole hacka uruchamiasz czy potrafisz itp.Jaki masz injector?Czy robisz taka sama nazwe injectora jaki i pliku dll(czyli mojego hacka)Jak masz win7 badz inny to uruchamiaj jako administrator. Masz wszystkie potrzebne programy?

xD---Kopi_ehxepsa.png

Opublikowano

Kolego Drogi akurat wiem jak uruchomić hacka .. Programy mam bankowo wszystkie bo sam mi je pobierał weeedx a program mam WINDOWS 7 32 bity :P Injector Adrenalina czy coś podobnego :D

Opublikowano

Kolego Drogi akurat wiem jak uruchomić hacka .. Programy mam bankowo wszystkie bo sam mi je pobierał weeedx a program mam WINDOWS 7 32 bity :P Injector Adrenalina czy coś podobnego :D

A o to dowód że hack działa...Więc coś źle robisz 'kolego'

 

cf46e716481fc19d57a10f7.1100x1100.jpg

xD---Kopi_ehxepsa.png

Opublikowano

Mam pytanie czy mógłbyś zrobić hacka z takimi opcjami:

 

NoSpawnWait

NoFallDamage

NoRecoil

 

Dlaczego właśnie chce takiego? NoSpawnWait, wiadomo nie chce się czekać na resp, NoFallDamage, czasami fanie spaść z wysokości i nic sobie nie zrobić i NoRecoil, tutaj szczególnie chodzi o to żeby było bez NoSpread, ponieważ wtedy jest większe prawdopodobieństwo, że będę się przypieprzać, a ja chce mieć spokój :)

Dałoby radę? :)

DAJ [ + ] UWIERZ NIE BĘDZIE BOLAŁO. :D

Opublikowano

Mam pytanie czy mógłbyś zrobić hacka z takimi opcjami:

 

NoSpawnWait

NoFallDamage

NoRecoil

 

Dlaczego właśnie chce takiego? NoSpawnWait, wiadomo nie chce się czekać na resp, NoFallDamage, czasami fanie spaść z wysokości i nic sobie nie zrobić i NoRecoil, tutaj szczególnie chodzi o to żeby było bez NoSpread, ponieważ wtedy jest większe prawdopodobieństwo, że będę się przypieprzać, a ja chce mieć spokój :)

Dałoby radę? :)

Prosze Ciebie bardzo..

Download:

 

 

Scan

 

 

 

 

@DOWN zrobilem Ci NoRecoil, NoSpawnWait i Nfd więc coś Ci się pomyliło najwyraźniej z opcjami jakie są. Sprawdź dobrze i napisz na gg zeby tutaj spamu nie bylo:). A Ja jestem w 100% pewny że te opcje Ci zrobilem...

xD---Kopi_ehxepsa.png

Opublikowano

Jesteś świetny, dzięki wielkie!

 

 

@edit

 

Chyba zrobiłeś mi no spread, a nie no recoil :p

DAJ [ + ] UWIERZ NIE BĘDZIE BOLAŁO. :D

Opublikowano

Goldgrass12 i i3turbo - spokojniej. W ten sposob do niczego nie dojdziecie.

 

Aby hack dzialal nalezy posiadac:

NET.Framewrok 3.5

NET.Framework 4

Microsoft Visual C++ Redistributable 2008 lub 2010

Injector (zmieniasz nazwe injectora oraz hacka na taka sama, czyli przykladowo hack.exe hack.dll)

Od Windows Vista w gore uruchamiasz jako administrator

Wylacz antywirusa i zapore systemowa

Zainstaluj wszystkie aktualizacje systemu

CCleaner

Po uruchomieniu nie pojawi sie okienko hacka. Aby sprawdzic czy dziala w grze wcisnij Ctrl (superjump), jesli postac podskoczy to hack dziala.

 

Jesli komus nie dziala to prosze pisac wedlug wzoru:

System:

Nazwa injectora:

Nazwa antywirusa:

Czy uruchamiasz jako administrator:

Komunikat w injectorze:

Blad:

SS: (jesli sie da)

Opublikowano

Działa na Win 8/Xp?

                                                          6JuGEp.png

                                                     Posty: 50+,100+,150+,200+,250+,500-,1000-,....

Opublikowano

Mam tępe pytanie, możesz zrobić cheata z WH albo chamsami? same to wystarczy no spread i scope by się stykło i 5 slot. Ale mogą być same chamsy.

battles,proportional,340,200,6225877d2ed23f520fbebcba3d674148.png

Opublikowano

Prosze pomóżcie mi bo potrzebuje hacka z superjumpem który się niecrashuje

Zrobię dzisiaj cheata z kilkoma opcjami razem z super jumpem więc poczekajcie do wieczora dzisiaj udostępnię.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...