Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukamy]Sponsora na poczatek Vps-a potem Dedyka


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oto nasz plan serwera!

 

Nowy wygląd skili
Misje co 25lvl z fajnymi nagrodami (u Kapitana)
Zbroje na 105lvl
Bronie 105lvl
Eventy co 2 tygodnie OX, co miesiac zuo itp
Dodać wierze orków dzikusów
dodać DC
staty max 95
na start eq+6/7
Na start poziom konia 5
Ulepszacze jak na pl
Drop yang exp 3x od pla
System petów
Wierzchowce
Kostiumy
W przyszłości bedzie zwiekszany lvl o 20
Beda przygotowane itemki na dalsze poziomy
Biolog zaczynający się od 30lvl
Bronie na 30lvl dostepne tylko z bestów
Wierza smoka od 85lvl
+ mapki w gotowości na wyższe lvl
Usunięte zostaną lub poprawione nagrody za misje co na plu wydają się beznadziejne
System energi zostanie wprowadzony
Raty serwera bede raz w miesiącu i co każde swięto + może raz w miesiącu na weekend
+ raty na start, konkursy GamePlay, Grafika itp
Pomocna administracja własne prywatne fora gildi
Pierścień teleportacji na start
Dodanie do sklepu pelerynek męstwa po 200szt. cene się ustali
Dodanie nie kończącej się pelerynki do ItemShopu
Na początek max lvl 105
Skrzynia ucznia co 10lvl
Dodanie Katakumb
Dodanie Areny PVP
Dodanie mapy ZUO
Dodanie Map z metinami: 1-25lvl 25-40lvl 40lvl-55lvl i od 60lvl do 99. Ale to jeszcze nie jest 100% nad tym się zastanowimy.

Planujemy zostawić system ulepszeń jak na Globalu.
Ale przygotujemy inne ulepszacze itp które bedą czekały na wzrost poziomów oraz odblokowanie nowych mapek itp.


Na początek szukamy sponsora na Vps-a by móc spokojnie pracować nad serwerem.

 

 

Kontakt: gg: 19529243, 8661483 lub priv

Czekamy na wasze zgłoszenia.

Na stworzenie serwera chcemy poświecić 3miesiące+

Opublikowano
Ulepszacze jak na pl


Planujemy zostawić system ulepszeń jak na Globalu.

Ale przygotujemy inne ulepszacze itp które bedą czekały na wzrost poziomów oraz odblokowanie nowych mapek itp.


Fck logic

[√] 50 postów
[√] 100 postów
[√] 250 postów

[√] 500 postów

[x] 800 postów

Opublikowano

 

Ulepszacze jak na pl
Planujemy zostawić system ulepszeń jak na Globalu.
Ale przygotujemy inne ulepszacze itp które bedą czekały na wzrost poziomów oraz odblokowanie nowych mapek itp.
Fck logic

 

Inne ulepszacze pisze wyraźnie inne ulepszacze będą do nowych broni które będą wprowadzone w przyszłości.

Opublikowano

A umiecie zrobić nowy wygląd skilli, czy robicie jako pośrednika?

You know my name. Not my story. You see my smile. Not my pain. You notice my cuts. Not my scars. You can read my lips. Not my mind.

 

Opublikowano

Chciałbym dodać informację że wystarczy nam VPS ten za 29zł w exone.pl (jeżeli chcecie wykupić lub macie już VPS w innym hostingu) to nam to nie przeszkadza podaje tutaj tylko info ile najtańszy VPS kosztuje na którym możemy zacząć prace.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...