Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Błąd Podczas Włączanie ;d


KaszanxDee

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka mam błąd podczas włączanie swojego serwera gdy naciskam na głowe sury to wyskakuje LoadLocaleError(locale/hongkong/locale_game.txt ) a i dodam że nie mam jednego folderu w tym całym mc bo są dwa do rozpakowania a ja nie mam tego pierwszego może to wina tego i prosze o udostępnienie tego folderu ;D

Opublikowano

zmień nazwe tej "głowy Sury" na metin00.exe

i powinno działać

sygnprononame.jpg

 

Pomagam Robie Servery Metin2 za pomocą Team Viver Zapraszam na Profilek i Chętnie Pomoge. xD

Posty :

[x] 50

[x] 75

[X]100

[x] 250 04.II.2010

[ ] 425

[ ] 500

[ ] 625

[ ] 750

[ ] 1000

[ ] Never In My Life

Opublikowano

Lub może masz spatch metka xD - Przynajmniej jak tak miałem

Jesli nie pomoże to co @UP napisał zrób reinstall metka xD

sygna2ow.jpg

 

Opublikowano

Odinstalowałem i zainstalowałem metina zmieniłem nazwe tej ikonki i dalej to samo... a ma ktoś z was może te spakowane pliki z tego folderu plików serwerowych bo ja nie mam tego pierwszego.. A i jeszcze dodam że mam polskiego metina z 2008 ;D

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...