Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Moi Koledzy Nie Mogą Wejsc Na Mój Serwer


kolos0909

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam all.

Jest taka sprawa wydaje mi sie ze all dobrze zrobilem ale cos musi byc nie tak poniewaz ja moge wejsc na serwer a moji koledzy nieeeee o co może chodzić??

prosze o szybką odowiedz.

za pomoc GM i ++

Opublikowano

są 2 opcje:

1.CZy dałeś im dobre SPolszczenie?

2.Portmap czy jest włączaony i skonfigurowany na twoje IP

Jezeli to nie działa to napisz mi na pw zaraz odpisze

sygnprononame.jpg

 

Pomagam Robie Servery Metin2 za pomocą Team Viver Zapraszam na Profilek i Chętnie Pomoge. xD

Posty :

[x] 50

[x] 75

[X]100

[x] 250 04.II.2010

[ ] 425

[ ] 500

[ ] 625

[ ] 750

[ ] 1000

[ ] Never In My Life

Opublikowano

Sprawdź w konfingach pliku swoje IP, z hamahi jeżeli je masz, albo normalnie

Wyłącz avasta/zapore i inne gówna

Zobacz czy dałeś dobre IP przy spolszczeniu, albo jak tam chcesz =)

Załącza port map/ odlobkuj porty ;]

Zabici wrogowie lubią się rozerwać

Opublikowano

@Lises

A ty niby mniej byków ;)

Pisze się moi ;) Radzę słownik poczytać ;)

 

@Topic

Wyłącz zaporę , twoi koledzy mają mieć spolszczenie z końcówką normalną a ty z .100

1282649553-U148832.jpg

Opublikowano

To zależy jeśli masz router albo wewnętrzne IP to serw musi być pod hamachi i koledzy muszą być do serwa w hamachi podczepieni jak to masz to tyczy się

UP

spam.gif_thumb.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...