Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak szybko zarabiać na Piv serwerach. ?


Batman1232

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

post-1044089-0-89273400-1384296577_thumb.jpgWitam wszystkich.Pokarze wam jak zarobić dość ładna sumkę yang w dość krótkim czasie na prywatnych serverach MT2!!

UWAGA:Na wybranym prywatnym serwerze Drop Sztabek :)

 

 

1.Pobieramy kamer mod.

2.Włączam gre MT2 .

3.Tworzymy nową postać.. (powinna ona mieć conajmniej 6k hp) (lvl 1-22 niema znaczenia poprostu na tych najlepiej )

4.Idziemy do m2. (polana/lub inne sprawdzone miejsce)

5.Ustawiamy (mobber dystans na 9999 , oraz Mobber opóźnienie na 5)

6.Gdy server ma pierścien (anty-exp) włączamy go.Gdy serwer nie ma uw pierścienia wciskając enter włączamy czat i wpisujemy komende ( /cguild ) i tworzymy gildię na którą będziemy oddawać expa. Expa oddajemy za pomocą przycisku w kamer modzie (aktywuj dotacje expa na gildie) Sped dotacji ustawiamy na 1

Serwer z autopickup. Serwer bez autopickup .

(automatyczne podnoszenie sztabek) (nie podnosi automatycznie sztabek)

7.Włączamy atopotkę 7.włączamy autopickup(to ta rączka )

 

8.wchodzimy w ustawienia gry i tam ustawiamy 1.Nazwa sklepu -ukryj

2.Info o traf. -ukryj

3.Nazwa -zawsze

4.Linia czatu-ukryj

Takie ustawienia powinny nam zagwarantować to iż nie będzie nas wywalało z gry :)

8.Zostawiamy dropka na noc i powinien wydropić około 15kkk

WAŻNE: Zostawiamy dropka tak aby nie bił ponieważ kamer mod ma wbudowane bicie mobów.

To jest wynik ubicia 2 spotów :)

post-1044089-0-89273400-1384296577_thumb.jpg

Jak widać na tym serwerze jest pierścien anty exp. Ja mam wyłaczoną tą łapkę tyko dlaego aby wam pokazać dropa :)

Pytania zadawać pod postem lub na priv :)

Opublikowano

Wiem, że stare ale znam durzo osób które narzekają ,że niewszytko jest dobrze opisane ;P Więc zebrałem wszystko co się da a także troszkę ze swojego doświadczenia i zrobiłem mam nadzieje ,że komus sie przyda:D

Opublikowano

Pokazales tylko tam gdzie sa na server wgrane sztabki.

 

Po 2 chaotycznie napisane, nie ma wyrownania do lewej badz srodka.

 

Kolorki padaja na oczy :)

1386175744-U112610.png
Opublikowano

Ahhhhh sztabki nasze sztabki :D bardzo je lubiłem natomiast w dzisiejszych czasach chyba nie ma już takich serwerów :D

Łap + :D

Opublikowano

co to jest za serwerek?

 

PandoraMT2.

 

A co do poradnika to powinna zostać zmieniona jak zarabiać na serwerze " PandoraMT2 " a nie na Priv serwerach ;p

| Nie mam sygnatury bo mi ukradli |

Opublikowano

Sposób bardzo znany i najbardziej popularny, można sporo zarobić

Jeżeli piszę haotycznie to znaczy, że piszę na szybko i nie zwracam uwagi na to w jaki sposób piszę!

 

hjbu.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...