Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Opłaca wbijać 30 lvl na tym koncie ?


#-Neo-#

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czemu miałoby sie nie opłacać ? nowy 30 lvl wbijasz tylko po to, żeby mmr mieć nowe, jak już masz takie hujowe że w silver 5 za wina dostajesz 5 lp

Opublikowano

Ja specjalnie zrobiłem nowe konto, bo na tamtym ... 220 lat bana :) Wbijam ponownie 30 lvl, specjalnie na 4 sezon, więc Ty też wbijaj, opłaca się każdym kontem :)

ezgif-com-effects.gif

Opublikowano

Dlaczego nie? Zawsze warto mieć konto 30 lvl, żeby grać rankedy, dopiero wtedy poczujesz prawdziwą rozrywkę.

“Live your life, no matter what that life is.” - Corey Taylor

Opublikowano

Dlaczego nie? Zawsze warto mieć konto 30 lvl, żeby grać rankedy, dopiero wtedy poczujesz prawdziwą rozrywkę.

Nom ale mam mało psotaci których lubię ;/ i same takie tanie

Opublikowano

To zbieraj na lepsze i graj dluzej ;)

 

Oplaca sie, przeciez nowe konto 30 lv to nie jest nic zlego.

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

Opublikowano

Chyba nie rozumiecie o co temu Panu chodzi. Pyta, czy jest sens wbijania 30lvlu na tym koncie, ze względu na posiadane postaci.

Tak, opłaca się, ponieważ do 30lvlu jeszcze troche IP zarobisz, a przed rankedami na 30lvlu pograsz więcej normali i kupisz sobie jakieś same opki (zed, fizz itd.). Tak czy siak, kiedyś kupisz wszystkich :)

fb.com/myrodj


 


 

Opublikowano

Tak jak panowie wyżej , według mnie zawsze się opłaca wbijać 30 , nie patrz na postacie . Co z tego ,ze są tanie ? Może któraś z nich przypadnie Ci do gustu i już przy niej pozostaniesz :)

56685804704469024697.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...