Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zarobki - Jak zarabiać na refflinkach ?


LegendsKruczyk

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć... chciałbym zarabiać drobne sumy na konsole.


________________________________________________



Czego szukasz ?



Szukam gdzie można zrobić takiego refflinka i jak te zarobki przenieść na stronę "PAYPAL"


Opublikowano

Dobry jesteś,pytać się na mpc jak zarabiać na reflinkach. Masz tupet.

Opublikowano

Musisz mieć kanał na YT, potem musisz się sprzedać. Np. PortMMO

Opublikowano

Możesz dokładniej napisać o co chodzi.

Na reflinkach można zarabiać np. rejestrujesz się na jakiejś stronie, zdobywasz poleconych, i za nich masz kase.

Ale nie wiem czy akurat o to ci chodzi.

1398258449-U383457.png

Opublikowano

Zapewne chodzi ci o to, że chcesz zarabiać po przez zdobywanie poleconych przez rejestrację z reflinka, jest od groma takich serwisów, jest to mało opłacalny sposób na zarobek widząc jakie są inne, lepsze formy zarobków.

Opublikowano

Możesz dokładniej napisać o co chodzi. Na reflinkach można zarabiać np. rejestrujesz się na jakiejś stronie, zdobywasz poleconych, i za nich masz kase. Ale nie wiem czy akurat o to ci chodzi.

Tak o to mi chodzi.

Opublikowano

Tak o to mi chodzi.

Na wielu stronach można zdobywać kase z poleconych. Jednak najpierw musisz ich zdobyć (i to dużo żeby były jakieś zyski).

1398258449-U383457.png

Opublikowano

zalezy od tego ile potrzebujesz tej kasy ,

ppa można zarobić dużo kasy >
Chyba że coś słabszego i legalniejszego jak adf.ly
ale tylko tam 1$ za 1 k wyświetlen .

Geje to banda chamów importowanych z zagranicy

Opublikowano

adf.ly sobie odpuśc bo nie zarobisz

jak już to na ppa. znajdujesz nisze i kasa sama leci xD

bo myślisz że tak łatwo zdobyć nisze , z tym trzeba uważać , zeby nie być pierwszy w niszy bo ktos może się tym zainteresowac .

 

Geje to banda chamów importowanych z zagranicy

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...