Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

FV 215b (183) - jakie perki na to ,,coś"


adi8pl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie, obecnie mam naprawe , kamuflaż i 3. perk 78% . Powiedzcie co na niego dac, bo nie do końca jestem pewnien takich jak: strzał z biodra, jazda terenowa (zwiększa celnosc)

76561198018588473.png
Opublikowano

żarówa (dziw że jej nie masz)

jazda terenowa

snajper/strzał z biodra

na ładowniczych gaszenie (lepszego pomysłu nie mam)

 

Ten czołg 3,4 sec skupia to te perki mu to trochę powinny poprawić :)

 

edit: cytat z wiki: Bardzo łatwo się zapali

daj gaszenie na ładowniczego

 

Racja, nigdy nie grałem

Opublikowano

1 perk

dowodca zarowa (podstawa dla kazdego lt/mt/ht/td w sumie najlepszy w perk )

reszta camo

2 perk

dowodca camo

celowniczy strzal z biodra

ladowniczy bezpieczne magazynowanie a drugi naprawa

kierowca hamowanie sprzeglem

3 perk

wszyscy BIA

860331433165800174608.png

Opublikowano

żarówa (dziw że jej nie masz)

jazda terenowa

snajper/strzał z biodra

na ładowniczych gaszenie (lepszego pomysłu nie mam)

 

Ten czołg 3,4 sec skupia to te perki mu to trochę powinny poprawić :)

 

edit: cytat z wiki: Bardzo łatwo się zapali

daj gaszenie na ładowniczego

 

Racja, nigdy nie grałem

 

Strzał z biodra ?

Czołg ma 12 pestek i ty chcesz z biodra strzelać ? Tu każda pestka się liczy.

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


Opublikowano

żarówa (dziw że jej nie masz)

jazda terenowa

snajper/strzał z biodra

na ładowniczych gaszenie (lepszego pomysłu nie mam)

 

Ten czołg 3,4 sec skupia to te perki mu to trochę powinny poprawić :)

 

edit: cytat z wiki: Bardzo łatwo się zapali

daj gaszenie na ładowniczego

 

Racja, nigdy nie grałem

 

Dobrze ze ci tego moda nie dali ^.^

 

@top Ja bym dal w pierwszej kolejnosci kamuflaż i BiA (Tak mam na mojej GW Panterce ;)), potem myslal nad żarówką, naprawą i innymi duperelkami.

1377808813-U903831.png

Opublikowano

Czytacie że zrozumieniem. Ma 3 perki... Camo i naprawę i teraz pyta się o 3 perk.

 

Skoro mówicie żeby nie dawać strzału z biodra to dowódca żarówka reszta gaszenie.

 

UP najpierw czytanie ze zrozumieniem potem mówienie że ktoś się na moderatora nie nadaje...

Opublikowano

Reset i daj mu BiA na pierwszą.
Potem:
Dowódca: Żarówa, Naprawa
Celowniczy: Naprawa, Strzał z Biodra
Kierowca: Hamowanie Sprzęgłem, Naprawa
Ładowniczy: Bezpieczne Magazynowanie, Naprawa
Ładowniczy: Zastrzyk Adrenaliny (czy co to tam jest), Naprawa.

Opublikowano

Ogólnie ja do tego czołgu resetowałem perki 3 razy i wiem że bazowa podstawa to jest Bia na pierwszym perku i żarówka i naprawa na drugim; trzeci perk to już raczej dopasowanie do stylu gry można wyprać camo które nie da nam za dużej przewagi ale nie raz pozwoli nam na spokojnie przy celować i strzelić za max stawkę, można dać też gaszenie pożarów które nie raz ratuje dupę gdy na przykład ktoś jak ja wozi herbatę i ciacho zamiast gaśnicy, z tych perków pojedynczych to nie widzę nic ciekawego ale warto było by spróbować czystość i porządek, bezpieczny magazyn i zwiad dodatkowo a co tam zostanie to gaszenie dać, ta ostatnia mieszanka może być przydatna bo czołg lubi się jarać, szczególnie łapiąc pestki od innych Fv'łów.

"...przeważnie zachowuje się rozważnie ... "

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...