Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jakie auta do ucieczek w klasach A/B/C/D i E?


Astened

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Za IGC czy SB?

Tutaj masz za IGC:

A - Ford Mustang Boss 302 '12

B - Chevrolet El Camino SS (powinien być teraz za IGC)

C - Chevrolet Camaro SS

W niższych klasach bez różnicy, najlepsze wozy do wyścigów się spokojni nadadzą.

Opublikowano

Po co wałkowac ten zbędny temat ciągle. Każde auto jest w stanie przejechac ucieczkę drużynową.

Tras ucieczek jest niedużo i można je łatwo opanować a sama ucieczka polega na pracy zespołowej i nie wiem ale

jak bardzo słabo bym nie jechał to w każdej klasie bez problemu sobię z tym radzę dowolnie wybranym autem.

Do tego nadają się ciężkie wozy a ciężkie to te które tez słąbo skręcają. Wszelkie Muscle Cary, Audice i BMW są niezłe.

 

Jednak istnieje parę autek, które są powiedzmy do tego trochę lepsze:

 

Klasa S - Pagani Zonda Cinque, Audi R8 LMS Ultra, Koenigsegg CCX ( CCX jest obecnie łatwy do zdobycia)

Klasa A - Pagani Zonda F, Nissan NISMO R34 Z-Tune, Lamborghini Murcielago SV, Bentley Continental SS coupe, BMW M3 GTS to obecnie autka za SB, które sa niezłe.

Oprócz tego jest BMW E46 GTR, freak tej klasy, zdecydowanie polecam. Za IGC obecnie jest chyba tylko Mustang Boss 302'12 oraz Aston Martin. Również El Camino jest niezłym autem

także w klasie A ale obecnie też tylko za SB.

Klasa B - Lamborghini Diablo SV, Scion tC "Juggernaut", Renault Sport Megane, Porsche Panamera Turbo, BMW M6 Coupe, BMW M3 GTR, Lamborghini Gallardo Spyder.

Wiadomo co tu wybrać ale jeżeli chodzi o IGC to obecnie tylko Porsche i Lamborghini są dosępne.

Klasa C - Audi RS4, Toyota MR2, Audi TT RS Coupe, Chevrolet El Camino SS, Nissan Skyline GT-R R34 SpecV. Audi i Nissan są za IGC z tej partii.

Klasa D - Audi RS4, Pontiac Solstice GXP, Mazda RX-8, Lexus IS 300. Większość z tej klasy jest dostępna za IGC.

Klasa E - Volkswagen Scirocco, Nissan Silvia S15, S14

142g9ox.png
Retired Need For Speed: World Player 2pocfa1.png

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...