Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

QuitSro-Online 100Cap Chin only ~Closed Beta~


Ziombel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
QuitSro-Online

 


Stats:

EXP: Mid
SP: Mid
Race: Chinese only
Level Cap: 100
Skill Cap: 100
Degree 10

Features:

Live Support!
Higher Stacks, not a lot of major changes in the Gameplay.


Beginner Items:
goqd.png

Silks will be given randomly throughout the Beta - So you can guess already that there will be a WIPE.

Further informations and features will be coming from time to time.

EST. Time of CBT: Depends on how the Server is working.

P.S. There may be more downtimes through the Beta, just to let you be informed.

Beta tester will get a Price on the release, if you want to keep it, save your Key.

Links:
Homepage
Registration
Download Link: Files FM

 

You will be able to receive a Beta Key via PM in ePvP or through your Friend connections in Skype.
O Klucz pisac na elitepvp wysyła odrazu na pw pisac w grze seey

Hope to get several testers so we can start soon!

Greetings,
Your QuitSro Team Zando and Dispo!

Barcaaa.gif

 

Pure int bow na początku jest ciężko ,ale kto powiedział że będzie łatwo !!!

Opublikowano

fajne to coś?

UnkemptTartIrukandjijellyfish.gif

Karta graficzna: Geforce 9600 gt 512mb

Procesor: AMD Athlon 6000+ Dual Core 64 2 x 3.0 Ghz

Pamięć: 4GB DDR2 800

System: Win 7 64 bit Ultimate

Opublikowano

Pobieram, zrobie postać podam nick :) Widzimy się za jakąś godzinę na serwerze :)

 

 

 

 

@Edit.

 

 

Pisać w grze do Yebanny oraz gildia również już istnieje :)

Opublikowano

Exp : nie mid tylko LOW x 15

Sp: nie mid tylko LOW 10x

Gold 1 x to ciekawe

 

sox 0.5 x to przesada ;) tak samo jak item drop x1 ;P no nie wiem czy ktoś będzie chciał grać na takich warunkach xD

Ale z ciekawości sciągne już normalną wersje beta strata czasu

Opublikowano

yyy... Miels po pierwsze skąd takie info? Gram aktualnie i na pewno drop item nie jest x1 :)

Jakby zmienili raty na takie jak piszesz to nawet super by było, nie było by po tygodniu full koksów i serwer na odstawkę :)

Gold też nie jest x1 - gdyż dropi po 4-5k z 50lv

 

Ewentualnie jakby wprowadzili takie raty to po becie, nawet byłbym zadowolony :)

Opublikowano

yyy... Miels po pierwsze skąd takie info? Gram aktualnie i na pewno drop item nie jest x1 :)

Jakby zmienili raty na takie jak piszesz to nawet super by było, nie było by po tygodniu full koksów i serwer na odstawkę :)

Gold też nie jest x1 - gdyż dropi po 4-5k z 50lv

 

Ewentualnie jakby wprowadzili takie raty to po becie, nawet byłbym zadowolony :)

Na ich własnej stronie takie informacje przeczytałem ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...