Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wiedza o Metin2-Krytyczne i Przeszywajace Uderzenie


ORTOR4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Co jakiś czas bd dodawać nowe tuty dotyczące Metin2

Jeżeli czegoś nie wiecie piszcie mam nadzieję ze uda mi się wam pomuc ;]

Taka seria powinna przypaść do gustu mnie ogarniętym graczom jak i tym którzy już grają w tą grę kilka lat

Mam nadzieję ze czegoś nie pochrzaniłem xDD

235761444056892195480.gif

Opublikowano

Lypa że zrobileś metka w takim okienku jakby... A i nie powiedziałeś czy przeszywka działa na moby.

Dodałem "Adnotację" 0:48 - 0:58 ;]

235761444056892195480.gif

Opublikowano

Fajnie to wygląda, dobry pomysł na filmiki, ale strasznie chaotycznie mówisz + czasem się zacinasz (ee,yyy itd.). Najlepiej porozpisuj sobie jakieś słowa klucz na kartce żeby przy nagrywaniu przekazać jak najtrafniejsze informacje, tak żeby widz się nie pogubił :)

ex

Opublikowano

Fajnie to wygląda, dobry pomysł na filmiki, ale strasznie chaotycznie mówisz + czasem się zacinasz (ee,yyy itd.). Najlepiej porozpisuj sobie jakieś słowa klucz na kartce żeby przy nagrywaniu przekazać jak najtrafniejsze informacje, tak żeby widz się nie pogubił :)

Dzięki za opinię i postaram się to zmienić ;P

235761444056892195480.gif

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Mówisz troszkę zbyt chaotycznie,ale można się połapać.Filmik świetny gram w metina pracę lat a nie widziałem jaka jest różnica między szyciem a krytykiem.Stawiam Like bo filmik mi się przydał (rób ich więcej ) ;D

Opublikowano

Pomysł ciekawy, co do przeszywki omija ona także ABS w jakimś tam % ;)

 

Przed filmikiem zrób se tekst, nie zacinaj się bo psuje się trochę filmik.

 

Ładnie zedytowane, filmik ogółem spoko ;)

 

Nie będę tak i dam subka :P

`


Zbyt pokręcony by żyć :((  , zbyt rzadki by umrzeć B) .


 


­

Opublikowano

Fajnie :D Jakim programem nagrywasz?

Fraps

Mówisz troszkę zbyt chaotycznie,ale można się połapać.Filmik świetny gram w metina pracę lat a nie widziałem jaka jest różnica między szyciem a krytykiem.Stawiam Like bo filmik mi się przydał (rób ich więcej ) ;D

Juz wkrutce dostaje nowego kompa wiec bd krecil dalej

235761444056892195480.gif

Opublikowano

Wszystko fajnie ale chuja wiesz o przeszywce.

 

Daruj sobie filmiki jeżeli nie masz w 100% pewnych informacji.

Zgadzam się z kolegą wyżej - lecz nie skreślaj 'filmików' bo nie masz kompletnej wiedzy, doucz się - wtedy zacznij robić profesjonalne poradniki dla ludzi, bo jak narazie wprowadzasz ich w pewnym stopniu w błąd.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...