Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

.-:Cs-Naoczni Sieć Serwerów Counter Strike [1.6]:-. DD2/BF2/JB/PB/Cod/TS3/MC


Wachu977

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witaj, dziś mam dla ciebie ciekawą ofertę dotyczącą gry Counter Strike 1.6, mianowicie 6 serwerów Counter Strike 1.6 w tym jeden prywatny do MIx'ów/CW Serwerowych,


serwer team speak dla graczy, gdzie można spokojnie porozmawiać z graczami sieci, jak i rangom wyższym, min Moderator,Junior Admin czy H@.


Większość sieci swoje serwery ustawia pod zarobek, nie interesując się w ogóle serwerami, otóż my 100% zysku przeznaczamy na serwery, każdy 1 zakupiony admin czy vip, idzie na rzecz serwer'a.


Head Admini naszej to "Profesjonaliści" a więc wszystko co wgrają na serwer działa w 100% poprawnie.


Nasze forum stoi na oryginalnej licencji IPB, a więc nie siedzimy na scrakowanym IPB, czy też darmowym myBB czy bądź Przemo :-)


Przejdźmy do serwerów:




Zacznę może od Cod'a:


Nasz Call Of Duty Mod, zawiera w paczce bardzo wiele fajnych unikatowych klas, Min: Osama,Rambo,Burzownik czy Król Strzelców[Premium], oprócz tych klas jeszcze jest około 30~~ klas w tym 5 Premium,


Klasy Premium:


Admiral


Król Strzelców


Zabojca


Umarlak


Rambo



Nazwa Serwera:[Cod] NocnyEXP Cs-Naoczni


Forum Serwera: Na Monitoringu


Sloty:19


Mod: Call Of Duty


Platoforma: Steam+NonSteam


IP: 80.82.16.66:27055


H@:BMW / Serafin


b_350_20_5A6C3E_383F2D_D2E1B5_2E3226.png




Dobrze, Call Of Duty Za nami, w kolejce czeka serwer JailBreak, którym się praktycznie nie interesuje, lecz znajdziecie tam bardzo dużo ciekawych modeli,Map i zabaw, więcej info na serwerze, Zapraszam



Nazwa Serwera:Jail Break Cs-Naoczni


Forum Serwera: Na Monitoringu


Sloty:23


Mod: Jail Break


Platoforma: Steam+NonSteam


IP: 80.72.37.14:27024


H@:BMW / Serafin / Szymon


b_350_20_5A6C3E_383F2D_D2E1B5_2E3226.png



Po JailBreak'u jest nasz kochany DD2, gdzie na ma nic specjalnego Dust2 jak Dust2, pare pluginów, takich jak Asysta, ciekawa rozgrzewka, spadochron, i vip.



Nazwa Serwera:OnLy Dust2 Cs-Naoczni


Forum Serwera: Na Monitoringu


Sloty:23


Mod: Only DD2


Platoforma: Steam+NonSteam


IP: 80.82.16.66:27028


H@:BMW / Serafin


b_350_20_5A6C3E_383F2D_D2E1B5_2E3226.png



Po DD2, oczekuje na nas PaintBall, który oferuje przyjemna rozgrywkę, na przeróżnych mapach - dużych jak i małych.



Nazwa Serwera:PaintBallCs-Naoczni


Forum Serwera: Na Monitoringu


Sloty:23


Mod: PaintBall


Platoforma: Steam+NonSteam


IP: 80.82.16.67:27051


H@:BMW / Serafin


b_350_20_5A6C3E_383F2D_D2E1B5_2E3226.png



No i póki co ostatni serwer na naszej sieci : 90 odznak, po 6 odznak do każdej klasy broni, +12 osiągnięć :-)




Nazwa Serwera:Cs-Naoczni BF2mod 90 odznak





Forum Serwera: Na Monitoringu


Sloty:16 [powiększymy]


Odznak:90


Mod: Battlefield 2


Platoforma: Steam+NonSteam


IP:80.72.37.10:27057


H@:BMW / Serafin


b_350_20_5A6C3E_383F2D_D2E1B5_2E3226.png



Posiadamy również klan, lecz o tym info na forum :-)



ZAPRASZAMY!!!!!!!!!


ZAPRASZAMY!!!!!!!!!


ZAPRASZAMY!!!!!!!!!


ZAPRASZAMY!!!!!!!!!



Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...