Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy ten procesor mogę podkręcić?


azusekpl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam oto mój procesor:

 

AMD Athlom X2 Dual Core Processor 5000+ 2.60Ghz i w spoczynku wynosi 19 stopni a w grach 29/32 i mam pytanie czy ten procesor da się podkręcić? jak tak to do ilu Ghz max?

Opublikowano

Nie znam nic z tych rzeczy komputer kupowany w całości w roku 2008 płyte jedynie mogę na ten czas podać zasilacz 300W tyle wiem

 

Obudowy nie znam chłodzenie było od razu z procesorem.

Opublikowano

Płyta główna: MS 7369

Chłodzenie: zwykłe pod ten procesor

 

 

I jak sprawdzić jaka to obudowa?


obudowy nie da rady otworzyć strzelnie zamknięta.

Opublikowano

otworzyłem obudowę nożem już patrzę zaraz podsumuję.


Ok zasilacz nie wiem kiedy i jak został jakimś cudem wymieniony a więc:

 

Płyta główna: MS 7369

Chłodzenie: zwykłe pod ten procesor

Zasilacz: firmy CodeGen ATX 200x 350W

Opublikowano

Niestety na ten czas mam ograniczone środki na miesiąc ledwo 10 zł dostaje..


a da radę podkręcić procesor chociaż do 2.70Ghz? ponieważ chciałbym pograć na minimalnych w dead Island ;)

Opublikowano

Bez wymiany zasilacza lepiej w ogóle nie próbować podkręcać. Tak samo bez zmiany chłodzenia za dużo się nie podkręci. Na razie możesz jeszcze sprawdzić jaką masz temperaturę pod obciążeniem.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...