Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Savien2 ~Prywatny Serwer Metin2~`Hard`Max 105LvL ZAPRASZAM !


lindex

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

REKLAMA -------------------------------------->
REKLAMA -------------------------------------->
REKLAMA -------------------------------------->
REKLAMA -------------------------------------->
REKLAMA -------------------------------------->
REKLAMA -------------------------------------->
REKLAMA -------------------------------------->
REKLAMA -------------------------------------->
REKLAMA -------------------------------------->
REKLAMA -------------------------------------->
REKLAMA -------------------------------------->
[Zapowiedź] Savien2 ~Prywatny Serwer Metin2~`Hard`Max 105LvL ZAPRASZAM !

hzn9.png

Savien2 to serwer hard ! Dzięki czemu gra jest przyjemna. Nie zdobędziemy wszystkiego w 1 dzień!

Maksymalnym poziomem jest 105lv, dzięki czemu jest klimat z nowego PL'a :)

-Nowe Mapy
-Kostiumy
-Zwierzaki
-Nowy InterFace :)

To wszystko spotkasz na naszym serwerze.

RATY SERWEROWE

Exp 3x większy w porównaniu do globala
Drop 7x większy w porównaniu do globala
Drop Yang 8x większy w porównaniu do globala

Na naszym serwerze spotkacie ulepszacze z globalnego serwera Metin2.

6-7bon mówimy kategorycznie NIE! Na serwerze spotkacie tylko bony 1-5

Max ABS - 15%

 

Max HP - 2.000

Na Start :)
dkgo.png
Otwieramy skrzynię ucznia i dostajemy eq początkowe i inne drobiazgi :D
4lpl.png
41003.png41002.png41121.png41069.png41005.png41117.png41119.png


NOWE MAPY :

775px-Nefrytowa_Zatoka-Panorama.png
775px-Zbocze_Gautama-Panorama.png
7bjv.png

-Konkurs OX
-Szukanie GM
-Event Górniczy
-Obrona Kamieni Metin
-Event Rybacki
-Demon Tower z GM (10 Kowali na jednym wyjeździe)
-Wielkie Zuo
-Idol na naszym TeamSpeak3'u (w każdą sobotę)
-Jaka to melodia na naszym TeamSpeak3'u (DJ puszcza muzykę a my musimy zgadnąć tytuł)

fmde.png

Strona główna - Wiele możliwości

-

Support - Jeśli znalazłeś cheatera lub masz problem to pisz śmiało

-

Rejestracja - Wstąp w szeregi

-

Download - Pobierz clienta aby zalogować się do gry

-

Forum - Handluj oraz wymieniaj się informacjami z innymi

-

TeamSpeak3 - Skontaktuj się z administracją oraz innymi graczami w łatwy sposób

-

Start Serwera Przewidujemy na Początek Grudnia lub koniec Listopada :)
WSZYSTKIEGO NIE ZMIEŚCIŁEM W PREZCE za Publikacji dodam SSy werifikacyjne i inne rzeczy :D

Opublikowano

Kolejny hard... Dlaczego nikt nie zrobi takiego serwa jak Shiro2 lub NarniaMT2 który miał wystartować ale cóż klapa...

 

Dodaj system ulepszeń itp bo prawie niczego się nie dowiedziałem.

ezj18z.jpg


 


Grałem na: PL s1 (monastyr), SurfaceMT2 (2012r), EruriS, Balmora, MoltenMT2, SpotlineMT2, NewLongju2, EdoriaMT2, 4Death, Laneris, Eterial

Opublikowano

Wyczuwam fake, prezentacja gorsza niż prezentacje serverów hamachi.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...