Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowa Masakra | Edycja I [ Start 15.11.2013 | 20 slotów | 24/7 | Typ:RedvsBlue


PLRosekPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1382717005-U790603.png


Kwadratowa Masakra





Otwarcie: 15.11.2013


1382717005-U790603.png


KwadratowaMasakra jest to tryb wojny drużyn, także stworzonym specjalnie dla graczy, którzy są najważniejsi.


Znajdziecie u nas system drużyn, aktywną administrację, oraz wiele wiele więcej.


Ip serwera podajemy na pw:


Drużyny Blue Red.


Przy rozgrywce nie ujrzycie czegoś takiego jak lagi, bądź crashe serwera.


Przy starcie jest dość duża możliwość, że będzie parę bugów, więc będziemy wdzięczni jeżeli zgłosicie je na ts'ie bądź administracji w grze. Na początek serwer będzie posiadać 20 slotów.



1382717005-U790603.png


Informacje


1382717005-U790603.png


Jest to serwer Typu KwadratowaMasakra edycja 1.


Whitelist:On


Dodajemy na whiteliste gdy się dostaniecie.


Więc od początku mamy trzy życia na początku.


Obowiązuje zasada gdy stracimy trzy życia banuje nas na 3 dni ale kolega nas może


uleczyć za pomocą komendy /ulecz NickGracza.


Za pomocą komendy /zycia


piszę nam ile mamy żyć


Po zjedzeniu diamentu odnawia nam się 1 życie.


Administracja jest na serwerze 24/7


gdy widzicie jakiegoś cheatera piszcie do najbliższego administratora na przykład


Rosek,Mathev


Ip podamy na pw kiedy się dostaniecie.


Kontakt z Roskiem.


Skype: mt2ojojo


Gadu-Gadu: 46703325


TeamSpeak3: 87.206.40.120




1382717005-U790603.png


Administracja


1382717005-U790603.png


[Root] Rosek


[Root] Mathev


1382717005-U790603.png


1382721822-U790603.png


Po teleportowaniu na spawn, będziemy musieli poczekać 10 sekund, po czym pojawimy się na spawnie.


Wyświetli ci się taka informacja


Za 10 sekund zostaniesz przeteleportowany na spawn.Nie ruszaj sie.


Musimy pamiętać, że podczas teleportacji nie możemy się ruszać, obowiązuje tu także ruszanie myszką.



1382717005-U790603.png


1382722465-U790603.png


Na naszym serwerze obowiązuje drop z rud.


Nie radziłbym odpalać różnych cheatow.


Na przykład nodus,xray.


Nagroda za nodusa,xraya i innych cheatow


PermBan (banip).


1382717005-U790603.png


Video prezentacja:


Niedługo dodamy :3



Wszelkie pytania, propozycje itp. odnośnie serwera proszę zadawać w odpowiedziach.


1382717005-U790603.png


Rekrutacja do Kwadratowej Masakry


1382717005-U790603.png


Wzór Podania:



Wiek: +13 do +20


Nick w mc:


Ogarnięcie:


Skype: trzeba podać


Mikrofon: (bez mikrofonu nie przyjmujemy)!!


TeamSpeak: (Potrzebny!!!) bez teamspeaka nie przyjmujemy


Ile grasz w minecrafta:


Ile czasu możesz spędzić na serwerze: Co najmniej 3 godziny w dniu


Czy nagrywasz na youtube:


Coś o sobię:


Dlaczego ty byś się chciał dostać na kwadratową masakrę:



Pozostałe miejsca 2!


6 miejsc Na rezerwe



Zapraszam do pisania podań.


Musisz mieć 50 postów żeby napisać podanie...


Gdy nie macie 50 postów napiszcie do mnie na pw





Będzie! Będzie zabawa!



Będzie się działo!



I znowu nocy będzie mało.



Będzie głośnie, będzie radośnie!



Znów przegramy razem całą noc!


© KwadratowaMasakra - Rosek MPCForum


Opublikowano

Wiek: 14


Nick w mc: Scuby


Ogarnięcie: Ogarniam bardzo dobrze, nie wyzywam, nie obrażam, nie przeszkadzam.


Mikrofon: Mam ( Chyba że nie o to chodzi :D )


TeamSpeak: Mam


Ile grasz w minecrafta: od wersji beta


Ile czasu możesz spędzić na serwerze: 3-4 czasem 5 h dziennie


Czy nagrywasz na youtube: Nie, nie nagrywam


Coś o sobię: Nazywam się Bartek mam 14 lat. Interesuje się piłką nożna i koszykówką, lubię grać w gry na komputerze. Gram w minecraft cs 1.6 gta itd.


Dlaczego ty byś się chciał dostać na kwadratową masakrę: Chciałbym się dostać ponieważ bardzo lubię tego typu rozgrywki grupowe. Jestem bardzo pomocny oraz koleżeński. Pomagałbym kolegą z drużyny ale miałbym szacunek do przeciwnej drużyny. Ogarniam redstone więc obsydiaranki lub stoniarki nie były by dla mnie czymś trudnym. W pvp też całkiem dobrze się sprawuje (gram na mchc.pl i mc.skk.net.).


Mam nadzieje że zostane przyjęty.


 

 

 

Opublikowano

Wiek: 13 (po lub w trakcie mutacji (mówią mi, że nie slychać, że mam 13 :D))


Nick w mc: MichalusInvictus (troszke dziwny (zakładany 3 lata temu chyba)


Ogarnięcie: A ja wiem ;p nie wiem o co chodzi kultura? czy coś (to mam)


Mikrofon: jest wraz ze słuchaweczkami


TeamSpeak: Yep, na najnowszej wersji


Ile grasz w minecrafta: Jak pisałem od 3 lat


Ile czasu możesz spędzić na serwerze: Postaram sie spełnić te 3 godziny (wiecie 1 gimnazjum te sprawy)


Czy nagrywasz na youtube: Nagrywam, ale nie minecrafta (battlefield heroes) 34 suby *_*


Coś o sobię: Chodze do pierwszej klasy gimnazjum (nie specjalnie gimbus), lubie kopytka i gry FPS orto myślę, że w 99% sprawne)


Dlaczego ty byś się chciał dostać na kwadratową masakrę: Chciałbym, się dostać na "kwadratową masakrę", ponieważ no hmm chciałbym tak pograć no tak tak no wiecie :D


Opublikowano

Wiek: 15.

Nick w mc: CryteekPL.

Ogarnięcie: Jestem ogarnięty.

Mikrofon: Mam mikrofon i słuchawki ( mutacje mam już od 3 lat, ale ujdzie ).

TeamSpeak: Mam.

Ile grasz w minecrafta: 3-4 lata.

Ile czasu możesz spędzić na serwerze: 3 godziny, a w wekendy więcej.

Czy nagrywasz na youtube: Mam kanał, ale nie nagrywam z gier.

Coś o sobię: Jestem normalnym 15 latkiem (3 gimnazjum). Moje zainteresowania to grafika komputerowa, gry, sport itp.

Dlaczego ty byś się chciał dostać na kwadratową masakrę: Ponieważ lubie gry tego typu, a najbardziej cieszy mnie to że jest to pierwszy sezon km. Ogólnie lubie pograć z inymi osobami.

Opublikowano

Wiek: 14


Nick w mc:Tomacha


Ogarnięcie:100%


Skype: tomaszewscy511


Mikrofon: (bez mikrofonu nie przyjmujemy)!!Tak


TeamSpeak: (Potrzebny!!!) Tak


Ile grasz w minecrafta:2,5 lata


Ile czasu możesz spędzić na serwerze: Co najmniej 3 godziny w dniu Okolo 4 godzin


Czy nagrywasz na youtube:Nie


Coś o sobię:Nazywam Się Dominik mam 14 Lat Imteresuje sie piłką nożną i grami kompurterowymi


Dlaczego ty byś się chciał dostać na kwadratową masakrę:Ponniewż lubie tego typu rozgrywki.Lubie walczyc PVP Oraz Budowac


Opublikowano

Wiek: 13


Nick w mc: kubanek_kuba


Ogarnięcie: Tak


Skype: kuba_n.


Mikrofon: Tak


TeamSpeak: Tak


Ile grasz w minecrafta: Prawie 3 lata


Ile czasu możesz spędzić na serwerze: +3h


Czy nagrywasz na youtube: Nie, słaby sprzęt


Coś o sobie: Lubie gry sandbox, fps. Umiem pisać latwe skrypty w AutoIT, jak sie nudze robie animacje w MineImator,


umiem konfigurować serwer bukkit itp.


Dlaczego ty byś się chciał dostać na kwadratową masakrę: Gralem juz na kilki KM, umiem ladnie budowac, ogarniam redstone, lubie grac z innymi


cover.png?dl=0

Opublikowano

Wiek: 17


Nick w mc: Hellos


Ogarnięcie: Tak


Skype: Posiadam TS


Mikrofon: Tak


TeamSpeak: Tak


Ile grasz w minecrafta: Od alpha 1.2.2 ♥


Ile czasu możesz spędzić na serwerze: 5h+


Czy nagrywasz na youtube: Nie wiem jeszcze


Coś o sobie: Mam na Imię kacper, mam 17 lat i chodzę do Technikum informatycznego, gram w MC od alpha 1.2.2 i lubię grać w piłkę


Dlaczego ty byś się chciał dostać na kwadratową masakrę: Od zawszę lubię serwery typu KM , zawsze trafiały się jakieś nieogarnięte, myślę że ten będzie super :)




Chciałbym zgłosić kuzyna który nie posiada MPCforum



Wiek: 15


Nick w mc: ChmielTheGame


Ogarnięcie: Tak


Skype: Posiada TS


Mikrofon: Tak


TeamSpeak: Tak


Ile grasz w minecrafta: Gra ze mną od alpha 1.2.2


Ile czasu możesz spędzić na serwerze: 5h+


Czy nagrywasz na youtube: Nie wiem czy będzie nagrywać


Coś o sobie: Jest spoko , zawsze z nim gram , ma 15 lat i nazywa się Adrian :)


Dlaczego ty byś się chciał dostać na kwadratową masakrę:Grał ze mną na dużo KM lecz zawsze były jakieś nieogarnięte i szukamy jakiegoś super KM i miejmy nadzieję że ten taki jest :)


Opublikowano

Nick w mc: Oxozon , Driv3kk

Ogarnięcie: Średnie , duże

Skype: trzeba podać rowerek321321 , a kolegi podam jak sie dostaniemy

Mikrofon: (bez mikrofonu nie przyjmujemy)!! : obydwaj mamy

TeamSpeak: (Potrzebny!!!) bez teamspeaka nie przyjmujemy : obydwaj mamy

Ile grasz w minecrafta: Od Beta 1.5.2 *nie ta co byla przed 1.6 tylko beta* , a kolega od alphy

Ile czasu możesz spędzić na serwerze: Co najmniej 3 godziny w dniu - od 1h do 7h

Czy nagrywasz na youtube: Nie , nie

Coś o sobię: Dwóch ogarniętych graczy grających na hardkorach i innych serwerach związanych głównie z pvp i budową zamków

Dlaczego ty byś się chciał dostać na kwadratową masakrę: Lubie takie serwery i zawsze można zbanować nooba który poprostu nie nadaje sie do gry...

Podanie za nas dwóch !


Wróciłem.
664501451058467508490.png

Opublikowano

Wiek: 16


Nick w mc: Niceriot (Premium)


Ogarnięcie: Tak Jestem ogarnięty , Bardzo Pomocny :)


Skype: xnice.


Mikrofon: Tak


TeamSpeak: Tak


Ile grasz w minecrafta: od wersji 1.0.0


Ile czasu możesz spędzić na serwerze: 3-4 h dzienie


Czy nagrywasz na youtube: Tak nagrywam mam obecnie 37 widzów :)


Coś o sobię: Jestem osobą kreatywną , umiem budować , ogarniam pluginy itp , Moim Hobby jest Motoryzacja oraz Minecraft jestem Właścicielem Sieci iBukkit


Dlaczego ty byś się chciał dostać na kwadratową masakrę: Ponieważ Chciąłbym rozpocząć kolejną serie na moim kanale , myślę że miała by ona dużą oglądalność , 2 powodem jest to że mam dużo wolnego czasu i nie mam co z nim zrobić , chciałbym poznać nowych ludzi oraz zdobyć nowe , ciekawe doświadczenie :))



Pozdrawiam xNice.


Chcesz pogadać ze mną!? Jak tak to TS: ts3.polserw.pl:1234

 

Opublikowano

Wiek: 13 ;)


Nick w mc:MrHardCorowy


Ogarnięcie:Jak na swój wiek bardzo dobre ;)


Skype: terminatorracki <--- nazwa skype.


Mikrofon: Mam


TeamSpeak: Mam.


Ile grasz w minecrafta:Od bodajżę alphy , ale od jakiej wersji nie pamiętam.


Ile czasu możesz spędzić na serwerze: 5h.


Czy nagrywasz na youtube:Nie.


Coś o sobię:Jestem miły, ogarnięty i pomocny.Chętnie nawiązuje nowe przyjaźnie.Nie griefuje ;D Na codzień gram w piłkę nożna.


Dlaczego ty byś się chciał dostać na kwadratową masakrę:Chciałbym się dostać na kwadratową masakrę ponieważ lubię takie typy rozgrywki i chciałbym poznać nowych ludzi ;D


87d8.jpg

Opublikowano

Wiek: 13


Nick w mc:MrCracKu


Ogarnięcie:Duże,grałem już na wielu serwerach kwadratowa masakra. Umiem wspolpracowac.


Skype: mrcracku


Mikrofon: Tak


TeamSpeak: Tak


Ile grasz w minecrafta: 2 lata,zaczalem w sierpniu 2011 roku.


Ile czasu możesz spędzić na serwerze: 3-6 godz


Czy nagrywasz na youtube:Nie


Coś o sobię:Cześć,mam na imie Filip,mam 13 lat. Interesuje się technologią,informatyką. Uprawiam różne sporty,np. piłka nożna.


Dlaczego ty byś się chciał dostać na kwadratową masakrę:Chcialbym sie tam dostac,poniewaz uwielbiam takie serwery. Chociaz mam malo lat umiem ogarnac,wspolpracowac. Nie dre mordy jak niektorzy ludzie na tsie. Po prostu chcialbym zagrac i tyle.

Opublikowano

Wiek: 21


Nick w mc:Czeli


Ogarnięcie:Jest!


Skype: paulo080808


Mikrofon: Posiadam.


TeamSpeak: Yup...


Ile grasz w minecrafta: Z 2lata, może 1,5


Ile czasu możesz spędzić na serwerze: Jeżeli serwer się spodoba, to długo :)


Czy nagrywasz na youtube:Nie.


Coś o sobię: Nazywam się Paweł. Mieszkam we Francji. W wolnym czasie lubię grać w osu, oglądać anime oraz grać w LoL'a bądź Minecraft'a


Dlaczego ty byś się chciał dostać na kwadratową masakrę: Sądzę, że się nadam, ponieważ potrafię się dogadywać z każdym, posiadałem wiele serwerów, które były dopracowane w 100% oraz jestem przyjemną osobą :)


1384358313-U695412.png

Opublikowano

Wiek: 16


Nick w mc: NemoPL


Ogarnięcie: Nie jestem debilem. To chyba wystarczy nie? Ogar jest. Zresztą każdy tak o sobie mówi nie?


Skype: ThyManko


Mikrofon: Mam


TeamSpeak: Mam


Ile grasz w minecrafta: Długo.. Nie pamiętam dokładnie.. z 2 lata?


Ile czasu możesz spędzić na serwerze:3-10(wbrew pozorom nie jestem nou-laifem)


Czy nagrywasz na youtube: Staram się, ale lenistwo jak na razie zwycięża.


Coś o sobie: Mam na imię Igor, jestem z Kujawsko-Pomorskiem. Uczę się w technikum informatycznym. Nie rodzę konfliktów, nie jestem debilem. Ogarniam redstone.


Dlaczego ty byś się chciał dostać na kwadratową masakrę: To chyba oczywiste? Szukam właśnie takiego serwera: REDvsBLUE. Chce karać noobków. To tyle.


Kiedyś coś tu będzie!!

CYvaxaC.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...