Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Skad ludzie w afryce maja coda?


ProUser

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Ostatnio sie zastanawiam jakim cudem ludzie w afryce maja komputer, ktory uciagnie coda. Skad kupili coda, skoro niedawno premiera, jak ich komputer dziala w ich warunkach (spalilby sie przy takich temperaturach) moze jakies ziemianki maja i tam komputery trzymaja? Skad maja internet? xD Jakis pomysly?

Moje AMV:

 

Arpeggio Of Blue Steel:

https://www.youtube.com/watch?v=tMZDfT2ds4I

5 Centimeres per second:

http://www.youtube.com/watch?v=4UFHW47oIwc

Gun Gale Online// Sword Art Online 2:

https://www.youtube.com/watch?v=fP2gEn28_cY

Postaw +, właśnie plusy motywuja mnie do dalszego działania

Opublikowano

Jesteś chyba największym idiotą jakiego widziałem xD To jakiś słaby troll? Bo nadal nie pojmuje głupoty twojego postu. Normalnie człowiek idzie w afryce do sklepu i kupuje CoDa. W czym problem? Nie wszyscy ludzie w afryce są biedni i umierają z głodu. Jest dużo ludzi, którzy mieszkają w dosyć normalnych warunkach i mogą sobie pozwolić na normalne życie jak np. polak. W takiej południowej afryce PC i steam to nic nowego. Więc nie rozumiem czemu ludzie w afryce nie mają jak grać :) A ten argument że by im się komputer spalił przerasta wszystko :D

 

BRAWO! Wykazałeś się inteligencją na poziomie gimbusa :)

Opublikowano

@TOP

Tak szczerze, to na początku też nad tym myślałem, skoro tam problemy z wodą, jedzeniem itp itd to skąd oni mają takie kompy, że ghost pociągną? Jak tam z prądem u nich, no nie wiem kurwa jak to jest, nie byłem tam i szczerze mówiąc nie chcę tam jechać xD No ale widocznie hajs za hajsem, co do grosza i jest :)

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Widać oboje macie pojęcie o świecie na poziomie ziemniaka pou ;) Wiadomo że np ludzie w sudanie, czadzie czy libii są za biedni aby mieć w ogóle jedzenie ale np. ludzie w egipcie czy południowej afryce mogą sobie pozwolić na gry :P

Opublikowano

Wy się śmiejecie z np. z arabów, a oni się śmieją z waszych zarobków :D
Zresztą co to dla nich komp który uciągnie ghosta, jak oni sobie z nudów budują wieżowce i co tydzień zmieniają samochody xD

Opublikowano

Właśnie pokazałeś, jaką wiedzę prezentujesz. W Afryce nie wszędzie panuje głód i biedota np. w Egipcie.

“Live your life, no matter what that life is.” - Corey Taylor

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...