Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Parę pytań odnośnie paru części.


CiachoxPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pytania dotyczą części Black Ops I i II, Modern Warfare II, III i IV
1.Na jakich ustawieniach graficznych pójdą te gry?
Proc: Intel Core i5 2430M 2.40GHz
Graficzna: Radeon HD 6470M
RAM: 4GB
Windows 7 64bit
2.W której grze jest najwięcej ludzi?
3.W której grze jest najmniej cheaterów?
4.Która ma najciekawszą według was fabułę i która jest najdłuższa?
5.Po ile chodzą wymienione gry? Ostatnio widziałem MW II za chyba 55złoty. Dobra cena?
6.W której grze jest najwięcej małych map?
Jak przyjdą jeszcze jakieś pytania na myśl to podam.


 

Opublikowano

2. Black Ops II / Ghosts

3. Black Ops II / Ghosts

4. według mnie najciekawszą fabułe ma black ops i jej kontynuacja czyli bo2, ale to jest moje zdanie.

6. BO2 - mapy małe jak skurwysyn, poprostu na niektórych nie da sie grać np. nuketown 24/h na 18 osób respisz się i momentalnie leżysz.

 

Co do 1 pytania to pójdą Ci wszystkie części oprócz ghosts który wymaga śmiesznych 6 gb ramu..
A na jakich ustawieniach graficznych to nie wiem.

Opublikowano

5.

Black ops - 50zł - klucz

Black ops 2 - 100zł klucz/pudełko

MW - 60zł - pudełko

MW2 - 40zł - klucz

MW3 - 60zł - pudełko

Ghost - 124zł - klucz i pudełko

 

Ceny oczywiście w przybliżeniu. Co do reszty pytań kolega wyżej dobrze mówi :)

Opublikowano

A dokładniej ktoś wie na jakich ustawieniach pójdzie mi np Black Ops II? Nie ma sensu jak mi pójdzie na najniższych w 25 fps :/ Albo jakieś inne forum związane z cod? Jak znacie to możecie podać na pw.


 

Opublikowano

Myślę, że  by poszło na niskich/średnich(w sensie, że część opcji na średnie) w 60fps.

http://www.komputronik.pl/product/160115/Strefa_Gier/Gry_na_PC_/Call_of_Duty_Black_Ops_2_PC_.html

COD4 aktualnie jest na promo(5dolców) a bo1 za 20zł w pudełku kupisz.
 
Tu masz forum,

http://www.modernwar.pl

i jak najbardziej polecam bo2(mw3 i ghost jest nieopłacalny)
 
btw. jak będziesz chciał zagrać na zombi to pisz na pw(jak jakiś problem masz to też pisz) ^^
 

Opublikowano

4.Która ma najciekawszą według was fabułę i która jest najdłuższa?

 

Według mnie seria po mw2 staję się "kotletem"

 

cod bo ma jeszcze w miarę spójną fabułę

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...