Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jaki typ serwera na 50 slotów?


20jack01

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Serwer na modach

 

FB

 

Kwadratowa + Mody

 

Survival na modach

 

Hardcore

 

wiele innych trybów wymieniam te lepsze

 

Bd 1 użytkownikiem który pomógł nie tak jak inni ;(

Opublikowano

Serwer na modach

 

FB

 

Kwadratowa + Mody

 

Survival na modach

 

Hardcore

 

wiele innych trybów wymieniam te lepsze

 

Bd 1 użytkownikiem który pomógł nie tak jak inni ;(

Dzieki

 

@offtop kdś to pomagali teraz to im sie nie chce


animaatjes-16-e2da7b8e7f46849a5b8e8fc22e

Opublikowano

Nie te typy są o kant dupy ;] .

FreeBuild + Survival niszczy system , Z pluginem Plotme jest lepiej

                                                             graphic.png

Opublikowano

Up@

Co to JailBreak

Bo mi jako posiadacza iphone kojazy sie to z jego zlamaniem ios :P

 

@topic

Dopracowany pvp lub skyblok

 

JEB*C MINESKY.PL !!! PJONA!

2rwqg40.jpg

Opublikowano

50 slotów to dość sporo. Ja radzę Ci, abyś zrobił jednak Survival+Frakcje. Może ich jest pełno ale to nie są serwery, są to ANTY-SERWER'y i gracze wciąż szukają dobrego, ogarniętego z fajną mapą serwera. Jak @up'owie wypowiadali się to padł typ MiniGames. Według mnie na minigames trzeba mieć +100 slotów aby serwer wypalił. O freebulidzie już słyszeć nie mogę i o skyblocku tak samo. Jailbreak też nie wchodzi w grę. Jednak na survivalu z frakcjami jest zawsze dużo ludu i idzie zagospodarować serwer.

Szukasz pomocy w serwerze Minecraft ?



Napisz na PW, a na pewno pomogę !



Opublikowano

@up żeby serwer surv+gildie wypalił potrzebujesz reklamy od yoytubera ze 100k widzów + inaczej serwer wpadnie do tego szamba z innymi i padnie po 1 tygodniu ....

 

 

Opublikowano

Up@

Co to JailBreak

Bo mi jako posiadacza iphone kojazy sie to z jego zlamaniem ios :P

 

@topic

Dopracowany pvp lub skyblok

JailBreak to typ w którym kopiemy rzeczy w sektorach. Za kopanie dostajemy hajs. Potem można przejść do wyższego sektoru w którym wydobywamy lepsze rzeczy.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...