Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jakie słuchawki do gier i słuchania electro?


Luc3qQ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, na święta planuję sobie kupić jakieś słuchawki do 400 zł max 450zł, i stąd jest moje pytanie do Was, otóż nie wiem jakie kupić.
Co muszą mieć:
- muszą być wygodne
- dźwięk w jakości jak najlepszej, żeby to nie był jakiś śmieszny trash
- duży bass, lub z regulatorem basu ze względu, że słucham dużo "pompy"
- mikrofon (nie koniecznie) z dobrą jakością
- aby sprawdzały się w grach takich jak serie Battlefield czy Call of Duty, aby dźwięk był (nie wiem jak to się fachowo mówi) przestrzenny, abym za pomocą dźwięku mógł wiedzieć gdzie co się stało
- wygląd obojętny, aby nie jakieś oczojebne
Możecie pisać jakich Wy używacie słuchawek lub jakie słuchawki byście kupili, wszystkie popatrzę, lecz dobrze by było jak coś wstawicie to krótko coś o nich opowiedzieć.
Dziękówka :)

Opublikowano

Jaką masz karte dźwiękową?

Płyta główna Asus P8B75-M Intel B75 LGA 1155 (PCX/VGA/DZW/GLAN/SATA3/USB3/DDR3) mATX (P8B75-M LX)

Kartę mam zintegrowaną razem z płytą

Opublikowano

Wiesz, że przy integrze nie zauważysz różnic dźwięku pomiędzy słuchawkami za 100zł, a takimi za 400zł, także proponowałbym zawęzić budżet na słuchawki (~250zł), a reszte na nową dzwiękówke.

Opublikowano

Wiesz, że przy integrze nie zauważysz różnic dźwięku pomiędzy słuchawkami za 100zł, a takimi za 400zł, także proponowałbym zawęzić budżet na słuchawki (~250zł), a reszte na nową dzwiękówke.

Aktualnie mam słuchawki warte 25 zł, w których nawet nie działa mikrofon, i po prostu szukam coś nowego. :)

Opublikowano

Sonar DG/X + siberia?

Mówili mi, że siberia nie są warte swojej ceny, i że zamiast nich mogę znaleźć coś lepszego.

Opublikowano

no, no słuchawki 5.1 ...

 

Mówili mi, że siberia nie są warte swojej ceny, i że zamiast nich mogę znaleźć coś lepszego.

To dobrze ci powiedzieli,

http://www.ceneo.pl/2812366 (po 315są na djshop.pl)
http://www.ceneo.pl/9167942
http://www.ceneo.pl/926776 / http://www.ceneo.pl/13411846

Słuchawki z zajebistym basem =)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...