Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Przycinanie całego komputera podczas gry


pupek121

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam problem otóż gdy gram na najniższych wymaganiach przycina całą gre i nic tylko pozostaje zrestartować kompa kiedyś takiego problemu nie miałem

 

sterowniki do grafiki aktualne

 

grafika 128 mb

Opublikowano

Looo, komputer taki zabytek troche, wiecej nie wyciagniesz na tej grafice zapwene.

Mozesz sprobowaj jedynie przeczyscic rejestr ccleanerem.

 

 

PAMIETAJ!

  • [Pytanie] - Jeżeli masz jakieś pytanie odnośnie gry
  • [Problem] - Jeżeli masz jakiś problem z grą
  • [TuT] ; [vTuT] ; [mini-TuT] - Jeżeli Twój temat jest poradnikiem
  • [Dyskusja] - Jeżeli temat służy do dyskusji
  • [info] - Jeżeli masz do przekazanie jakąś informacje dla użytkowników forum
  • [inne] - Jeżeli żaden z wyżej wymienionych prefixów nie pasuje do Twojego tematu

w83od2.jpg

Opublikowano

Daj parametry dokładne. Rzeczywiście zabytek że ucina.

[√]100 postów

[√]200 postów

[√]300 postów

[x]400 postów

[x]500 postów

Opublikowano

Kiedyś takiego problemu nie miałem - BFH się zmienia. Niestety, na gorsze. Nie tylko ty to dostrzegasz ... EA dodaje coraz więcej syfu, nie patrząc na konsekwencje. Dbają o kasę, a graczy mają głęboko gdzieś. Nie wiem, co poradzić - jeśli w ogóle coś można zmienić ... Jeśli czyściłeś CCleanerem i nie pomogło, cóż. Możesz zrobić Reinstall BFH, chociaż wątpię w rezultaty. Karta graficzna jest słaba - lepiej, gdybyś zaopatrzył się w lepszą :)

Masz problem w sprawie Battlefielda Heroes ??? Pisz na PW

Jeśli pomogłem, nie zapomnij dać LIKE

BFH Polska ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...