Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Battlefield 4 ultra 4-50 fps low 100-5 fps


Tekonizacja

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dziś kupiłem BF4 i mam już pierwszy problem otóż specyfikacja mojego komputera:

i5 3350p 3,1ghz

4 gb ram 1600 mhz

geforce 650 ti boost 1 gb

silentiumpc deus m1 550w

Win 7 64 bit

 

Problem jest taki , że na jakich ustawieniach bym nie grał to mam spadki do paru fps. co doprowadza mnie do szału .

Wie ktoś może w czym problem czy to mój komputer jest za słaby czy co ? A nie gram FULLHD.

W jednym momencie mam 50 fps na wysokich/ultra a za chwile 5 fps

Opublikowano

BF4 teraz tak ma, poczekaj na patche bo jak zawsze każdy BF jak wychodzi to jeden wielki zbugowany złom i grywalny jest dopiero po paru patchach

Ogólnie dużo ludzi ma takie problemy jak Ty

LOL

Opublikowano

Problemy zniknęły po zmianie sterowników na starsze z 331.65 na 331.40 . Już jest dobrze na wysokich 70 fps przy duzym burdelu na mapie .

Opublikowano

BF4 teraz tak ma, poczekaj na patche bo jak zawsze każdy BF jak wychodzi to jeden wielki zbugowany złom i grywalny jest dopiero po paru patchach

Ogólnie dużo ludzi ma takie problemy jak Ty

 

BF4 teraz tak ma, poczekaj na patche bo jak zawsze każdy BF jak wychodzi to jeden wielki zbugowany złom i grywalny jest dopiero po paru patchach

Ogólnie dużo ludzi ma takie problemy jak Ty

Teraz takich problemow nie ma...

 

 

Aktualizacja sterownikow powinna pomoc.

 

 

 

 

 

PAMIETAJ!

  • [Pytanie] - Jeżeli masz jakieś pytanie odnośnie gry
  • [Problem] - Jeżeli masz jakiś problem z grą
  • [TuT] ; [vTuT] ; [mini-TuT] - Jeżeli Twój temat jest poradnikiem
  • [Dyskusja] - Jeżeli temat służy do dyskusji
  • [info] - Jeżeli masz do przekazanie jakąś informacje dla użytkowników forum
  • [inne] - Jeżeli żaden z wyżej wymienionych prefixów nie pasuje do Twojego tematu

Fuck, nie zauwazylem psota, sorry.

w83od2.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...