Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SERWER] Zagralibyście na takim serwie!


craftomania

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

[survival+Gildie]

Serwer hostingowany na hostingu FiberHost.pl

Na początek 15 slot [1 GB RAM] [por rozwinięciu serwera będzie więcej]

Typ: [survival+Gildie]

Wersja [1.6.4] lub [1.7.2]

Info o rzeczach

Dodatkowe rzeczy:

- kasa za zabicie gracza [25$],mob [5$]

- enchant na tabliczkach

- sklep za LvL

- Xp z stone

- Plecaki

- Możliwość zrobienia Jajka Konia

- mody

- teksturpak

- gildie za itemy

Enchant na Tabliczkach

 

 

 

 

Plecak,Jajka Konia

 

 

 

 

 

Spawn Serwera!

 

post-1039687-0-85711900-1384022796_thumb.png

 

post-1039687-0-21846200-1384022838_thumb.png

 

post-1039687-0-10675800-1384022852_thumb.png

 

 

 

 

 

 

post-1039687-0-25329600-1384022897_thumb.png

 

 

IP: s5.fhmc.pl:28181

Opublikowano

Kolejny, niczym nie wyróżniający sie mały survival+gildie.

Jeżeli ktoś robi ten sv+gildie niech zainwestuje w te 100 slotów.

Mody - wątpie, nawet nie wymieniłeś jakie.

Texturepack (od jakiegoś czasu resourcepack to sie nazywa) - cięzko wpisać w jedną linijkę link, pewnie nie tworzony przez administracje.

Nie zagrałbym, pewnie padnie, lecz powodzenia.

Opublikowano

Tak jak koledzy @up teraz z serwerami survival jest masakra, jeśli twój niczym się nie wyróżni to nie będzie miał dobrej przyszłości.

vy3f.jpg
Opublikowano

Kolejny mały serwer,który bierze większym serwerom graczy... Oczywiście,że NIE.

----------------------------------------------------------------------------------

 

Halloween. <3

 

Opublikowano

Nie, za mało slotów i GB. Za dużo tego typu serverów. 1GB to żaden typ nie będzie dobry, więc zainwestuj w więcej, bo takie coś to maksymalnie prywatny z kumplami.

MPC Hejter Team Leader

Opublikowano

Tak jak wszyscy wyżej, jest zbyt dużo takich serwerów. Bez pomocy youtubera który ma 100k widzów + w życiu się nie wybijesz :( . Niestety teraz bez reklamy żaden serwer nie ma szans się wybić, nawet jeżeli będzie miał multum autorskich skryptów i pluginów. (przykra prawda) ...

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...