Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowa Masakra Edycja 5. {Czerwoni Vs Niebiescy} -_-11 vs 11-_- Ts3!.. 100 Mb na 1 osobe!


Ziomeczgu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Typ Kwadratowa Masakra

Edycja 5

Miła Atmosfera

Witajcie kochani:

Tworzymy serwer

20 slotow

po 11 na blue i red

Sprawa jest następująca

by załapać się na serwer

musisz napsiać podanie pod tematem

bądź na ts3 ip ts'a to: ts3.hit-makers.pl:9990

Rekrutacja

Imię:

Coś o sobie:

Nick:

Wiek:

Ilość wolnych h/d *h-godzina* *d-Dni*

Masz ts3?

Opiekun podań:

Benah

Założyciel:

magicznykrzyś

składy:

Niebiescy

- Magiczny krzyś

- ilegall

- NanseSenapii

- dominika990

- iEatLotsaTacos

- Sheiiin

- Steveo33

- aSlimShady

- ButyBabci

- MrCracKu

- nemoPL

czerwoni

- Benah

- aosas

- ClearWater303

- Kobals_pl

- Stonek

- Uwix1

- KKO

- TheYoooki

- xCanter

- mikioo5

- Toomi

Składy zebrane

start 20:00


Zapraszamy na ts3 wszystkich graczy!

ts3.hit-makers.pl:9990

Opublikowano

Coś o sobie: gram w mc od 1.3 (oczywiście beta) no nwm co więcej więc nic nie pisze


Nick: iEatLotsaTacos


Wiek: 14


Ilość wolnych h/d *h-godzina* *d-Dni*: no nwm z 1,5 godzinki dziennie


Masz ts3? Ta



Coś o sobie: Kolega gra w mc od 1.7 i więcej nic nie pisze


Nick: Steveo33


Wiek: 14


Ilość wolnych h/d *h-godzina* *d-Dni* Tez 1,5


Masz ts3? Ta


I AM JUSTICE


 


hellsing_forum_signature_4_by_edd000-d3j

Opublikowano

Imię: Kuba


Coś o sobie: Gram w mc od alphy, znam się na enchantach itd. Lubie kopać obsa surowce itd ;d znam się na pvp ;p


Nick: Rev.


Wiek: 13 ;/


Ilość wolnych h/d *h-godzina* *d-Dni* : w ciągu tyg. 3-4 h, i cały weekend


Masz ts3? : mam xD


Opublikowano

Imię:Patryk
Coś o sobie:Hmm co by tu napisać.Jestem miły ładnie buduje :)
Nick: Pan_Minecrafta Wiek:12
Ilość wolnych h/d *h-godzina* *d-Dni* Duzó
Masz ts3? Mam Ts i Skype,Mumble

Kolega

Imię:Paweł
Coś o sobie:Hmm co by tu napisać.Jestem miły ładnie buduje :)
Nick: soki Wiek:12
Ilość wolnych h/d *h-godzina* *d-Dni* Dużo
Masz ts3? Mam Ts i Skype

 

 

Sorka nie.


aSlimShady Oraz ButyBaci

Dodani 3 miejsca. wolne


@Wbijajcie na ts'a


REKRUTACJA ZAMKNIETA 11/11 OSOB W KAZDYM TEAMIE Przykro mi :9

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...