Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy pojdzie mi LoL na takim sprzecie


JSoNPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy pojdzie mi LoL na takim sprzecie

Intel Core 2 Duo2 CPU 1,80GHz

1Gb ramu

32 bitowy system

NVIDIA GeForce9500 GT

Plyta glowna Gigabyte 965P-S3

Opublikowano

przed chwila weszlem i mialem straszne lagi i mnie co chwile wywalalo co mam zrobic?

Kup nowy komputer.

itr0fv.png

Opublikowano

mam

 

2,5 gb ram

intel pentium dual core 2,2 ( Twoj procek jest troske lepszy )

i geforce 9600 gt

 

i trzymam 50 fps na high wina riotu ,zrob formata i bedzie Ci zajebiscie dzialac

kxAyLut.png

Opublikowano

za 3 miechy dopiero

chcialbym tera se popykac ale straszne lagi mam wiec co zrobic?

Masz 1 GB RAM'u, tak? Sprawdź do ilu % dochodzi Ci zużycie RAM'u po odpaleniu LoL'a. Jeżeli jest w granicach 95% to po prostu dokup pamięć RAM.

8372383248.png
Opublikowano

Farex podal , tam sprawdzisz , lub google i strona "Can u run it?" o ile to nie to samo. :)

Opublikowano

Może masz lagi net'owe-odczuwa się je podobnie,zmniejsz ustawienia na najniższe,odpal lol'a przez game boost'era,wyłącz dźwięk oraz synch. pionową.

Opublikowano

Ustawienia graficzne na very low oraz całkiem wyłącz cienie. Mi fpsy po zmianie na średnie z wysokich wzrosły o ponad 10 :)

Opublikowano

odpalilem clienta ale nie uruchamialem gry i patrze ze 940mb ramu uzywane wiec to chyba wina ramu dzieki za wszystkie odpowiedzi pozdro

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...