Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info] Dzień weterana (2x więcej kredytów, -15% na 8t prem i wiele więcej)


Juri.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

"Dzień weterana" czyli nasze święto niepodległości, ale ze względu na to że w każdym kraju jest inna nazwa tego dnia wybrali amerykański "Veterans Day"

 

Trzykrotnie więcej doświadczenia za pierwsze zwycięstwo każdym posiadanym czołgiem

 

2x więcej kredytów za walkę wszystkimi pojazdami standardowymi III i IV poziomu

 

30% zniżki na wszystkie standardowe pojazdy poziomu V i VI

 

2x więcej doświadczenia dla załóg wszystkich pojazdów poziomu VII i VIII

 

3x więcej doświadczenia dla załóg wszystkich pojazdów poziomu IX i X

 

15% zniżki na wszystkie czołgi premium poziomu VIII

 

Do 30% zniżki na amunicję premium

 

 

Misja: W trójkę jest wesoło

Cel: Zostać jednym z trzech graczy z obu drużyn, którzy spowodowali najwięcej uszkodzeń w bitwie.

Nagroda: 30% więcej kredytów za bitwę.

Warunki: Misja dostępna tylko w bitwach losowych.

* Misję można wykonać dowolną liczbę razy. Póki jest dostępna, wystarczy spełnić określone warunki i osiągnąć cel!

 

 

Wszystkie bonusy będą dostępne od 6:10 w piątek, 8 listopada do 6:00 we wtorek, 12 listopada.

 

Źródło:

 

To jest tylko info dla tych którzy nie zaglądają na stronke WoT'a.

 

Teraz tylko kupić hetzara i zdobywać kredyty <3

Opublikowano

Tak szczerze
To temat ma sens...
Potem wszyscy się pytają, kiedy promocje, jaka teraz promocja, dlaczego to, dlaczego tamto.
Więc jak dla mnie, przypięcie jest dosyć sensownym wyjściem, bo ludzie na tym forum prawie nie zaglądają na główną stronkę WoTa.

Opublikowano

Koledzy marvelus113 i juri craft podpięcie niema sensu dlaczego zapytacie. Już wam odpowiadam otóż mimo, że dział z poradnikami jest podpięty ,a mimo to ludzie zadają bezsensowne pytania jak grać itp i tak samo będzie tutaj. Jakby ludzie wchodzący na to forum używali opcji "szukaj" to temat jak najbardziej miał by rację bytu ale tutaj nie ma szans. Pozdrawiam.

Jeśli masz jakieś pytania odnośnie WOTa chętnie na nie odpowiem :)

Gram w: Left 4 dead 2, World of Tanks, War Thunder,Tibia(Azura)

 

Napisz może coś razem pogramy:)
Pomogłem daj + :)

Opublikowano

Pisze, ale rzadko wchodzą w to ludzie...

 

Co wam ten temat tak szkodzi? Zawsze publikowali duże newsy tu na forum...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...