Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Który z tych samochodów będzie dobry do klasy B i jest dostępny za IGC?


Cynamonn2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

  • Audi A3 3.2 Quattro

Audi Quattro 20 V

BMW Z4 M Coupe

Cadillac CTS-V

Chevrolet Camaro SS

Chevrolet Camaro ZL1

Chevrolet Corvette Stingray

Dodge Challenger Concept

Chrysler Hemi 300C SRT8

Ford Escort RS Cosworth

Ford Escort Mk1 RS 1600 FIA Group 2

Ford Focus RS

Ford GT40 Mk.1

Ford Shelby Terlingua

Jaguar E-Type Lightweight

Lancia Delta HF Intergrale Evoluzione

Lamborgini Miura SV

Lamborghini Countach 5000 Quattrovalvole

Lotus Europa S

Mazda RX-7

Mazda RX-7 FC3S

Mazda RX-7 RZ

Mitsubishi Lancer Evo X

Nissan 200SX (S14)

Nissan 350Z (Z33)

Nissan 370Z (Z34)

Nissan Silvia (S15)

Plymouth Hemi Cuda

Pontiac Firebird Formula

Porsche Boxster Spyder

Porsche 911 Carrera RSR 3.0

Porsche Panamera Turbo

Renault Megane RS

Shelby Cobra Daytona Coupe

Subaru Impreza WRX STI (Hatchback)

Toyota Corolla GT-S (AE86)

Toyota Supra

Opublikowano

Konkursik :P

Moim zdaniem z tych aut najlepiej poradzi sobie:

Lotus Europa S - na kręte trasy, mały v-max, średnie przyspieszenie, mocne nitro i bardzo dobra sterownosć.

Dodam też, że aby zrobić go na B-Spec wystarczy włożyć do niego 3 części dostępne w sklepie za IGC, a cena auta wynosi 1.300.000 IGC

HB5fLf7.png

Opublikowano

Jak dla mnie to Audi Quattro, ciężko jest powiedzieć, bo jeżeli mówisz o konkursie B-class na 3-lecie to sa zasady a więc chodzi o czystą umiejętnosć auta, bez wspomagaczy.

Audi wg mnie jest tu dobrym wyborem. Ma bardzo dobre przyspieszenie i przy dobrych umiejętnościach złamiesz nim każdy zakręt a nawet jeśli wejdziesz w niego wolniej

to nie stracisz przewagi. Ja mam zamiar byćmoże pojechać ale jeszcze się wacham. Audi mam już zrobione :)

142g9ox.png
Retired Need For Speed: World Player 2pocfa1.png

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...