Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Champ] Postać za 6300 fizz or zed or ?


SzybkiRej

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, chciałbym kupić postać za 6300PZ ale mam pewne wątpliwości, szukam postaci na mid/top zastanawiałem się nad zedem lub fizzem ale słyszałem że zed dostał nerf i jest słaby, piszcie kogo kupić zed lub fizz i dawajcie mi swoje propozycje, z góry dziękuję.

Opublikowano

Po cholerę piszesz to "or" w temecie? Chcesz być fajny czy coś takiego? Strasznie mnie denerwują takie potworki językowe. Na topa pomyśl o renektonie mid gragas orianna i lux.

Opublikowano

Zdecydowanie bym stawiał na Fizza z tych dwojga jeśli masz zamiar kupować. Ale wolałbym mieć 2 czempionów na 2 linie niż jednego na 2, bo jak wiemy gdy coś jest do wszystkiego to jest do niczego.

TOP: Malphite, Jax, Wu, Rene

MID: Ahri, Swain, Syndra

Generalnie postać Ci niczego nie gwarantuje i raczej nie zwiększy Twojego skill, a każdy wybiera postacie wedle własnego stylu gry. ;)

 

 

 

 

 

BTW

Po cholerę piszesz to "or" w temecie? Chcesz być fajny czy coś takiego? Strasznie mnie denerwują takie potworki językowe. Na topa pomyśl o renektonie mid gragas orianna i lux.

Coś Ty taki nerwowy człowieku? Zamień kofeine na meliske ;)

Zapraszam na mój kanał YouTube na którym znajdziesz to czego każdy gamer szuka
https://www.youtube.com/user/MatleyPL

Opublikowano

Fizz nie jest najgorszy, możesz go kupić.
Ma mini ignite w skilu, może być nieśmiertelny na chwilę, łatwo dogonić przeciwnika, niszczy postacie z healem.

Opublikowano

Ja bym brał Zeda:

- energia zamiast many

-escape

-duże obrażenia w którkim czasie

-harass z q

-pusher

-ciekawa postać

 

Jest niestety dosyć ciężki do opanowania.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...