Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

===>[1.6][NoweMoby]Nexes[Surv+Guild][AutorskiePluginy][FreeVIP][ZAPOWIEDZ][150S][DEDYK]


Jodi

  

14 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Chcecie aby na serwerze zosta?o wgrane McMMO?

    • Tak
      7
    • Nie
      3
    • Kebap
      4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ckzt0s7jbpnf.jpg
IP:sv.nexes.pl
SLOTY:100
TYP:Surv+Guild
v6h5y37138lb.jpg
H@:MARVIN_PL===>MARVIN_PL.png
Budowniczy:Maciejowskihasa===>Maciejowskihasa.png
Moderator:WOLNE!!!!
u9gib935an9d.jpg
Na serwerze postawilem glownie na szybka rozgrywke,zalozenie gildii to kwestia maksymalnie godziny roboty. Zrobienie tzw Prota to 30 minut.
Na serwerze przewazaja autorskie pluginy.
Znany Wam pewnie z serwera FB napisany przez Nas RandomChestPlacer.
Skrzynie z skarbami pojawiac sie beda co 4 godziny. Znajdziecie w nich:
- Skórę
- Trzcine
- Papier
- Sztaby zlota
- Emeraldy
- Sztaby Zelaza
- Jablka
- Jajka Krów
Przy pojawieniu sie skrzyni wyswietlac sie bedzie komunikat z przyblizonymi koordynatami skrzyni
Jakie itemy beda potrzebne do zalozenia Gildii ?
- 64 Emeraldy
- 72 Sztab Zlota
- 64 Sztab zelaza
- 32 Diamenty
Na serwer wprowadzamy takze system RankinguPvP. Kazdy gracz na starcie posiadac bedzie 500 punktow. Za zabicie gracza posiadajacego więcej niz 500 punktow dostanie 2% jego punktów.
Za zabicie gracza posiadajacego 500 punktów lub mniej punkty zabójcy będą odejmowane.
Co z ItemShopem ?
Jak kazdy serwer musimy sie z czegos utrzymywac. W naszej ofercie specjalnej do zakupienia będą:
- V.I.P - 11zł+Vat
a) Dostep do /kit vip co 48 godziny zawierającego: Diamentowe narzedzia. Zelazny Set. Oraz 1 koxa.
B) Dostep do /strefa vip Gdzie znajdowac sie beda: Kowadla,Tabliczki wymieniające z lepszymi ofertami niz dla zwyczajnych graczy.
c) Drop podniesiony o 0.2%
- SuperVIP - 23 zł+Vat
a) Dostep do /kit svip Zawierającego Diamentowe narzedzia,Diamentowy Set, Dwie ksiazki Protection 4,Kilof Fortune 3,Jajko Krowy,2 Koxy. Co 48 godziny
B) Dostep do ulepszonej strefy VIP
c) Drop z fortune powiekszony o 0.2%
Oczywiście VIP oraz SuperVIP do zdobycia bedzie w rozmaitych Eventach ktorych bedzie cala masa!
Komendy
- /gildia : Lista komend Gildii
- /eventy: Lista planowanych eventow
- /pomoc: Lista najważniejszych komend
- /zglos: zgłoszenie gracza do Administracji
- /bug: Zgłoszenie buga administracji
- /dropy: Lista dropow na serwerze
- /kit gracz: Zestaw gracza !
- /vip: Informacje o VIP oraz SuperVIP
START SERWERA SOBOTA 17:30 !!!!!!!!!!!!

 

Opublikowano

@UP

 

Ciesze się że się podoba :3

 

 

@dzingischan

 

Wszystkie informacyjne komendy napisałem w skripcie ponieważ nie widzialem sensu babrać się w MyCMD :3

 

Aktualnie trwają prace nad RankingiemPvP z naszym wspaniałym programistą;3

Opublikowano

Serwer który otwiera Jodi musi być spoko! Miszczu xD

dzikoysk.net && panda-lang.org && bukkit.pl

Opublikowano

@ UP

 

Ciesze się niezmiernie ;3

 

@Dzikoysk oczywiście. Używamy Twojego skryptu!

 

Pare SS z serwera:

 

vtq1t1wfk39g.png

 

6c9n63xysjpj.png

 

yc8uxi5hxcli.png

Opublikowano

A jakie są nowe moby i czy wypadają z nich jakieś unikalne przedmioty? :)

dzikoysk.net && panda-lang.org && bukkit.pl

Opublikowano

@ UP

 

Co do nowych mobów:

 

Nadal nad nimi pracujemy. Raczej nie pojawią się dzisiaj przy starcie. Lecz w najbliższych dniach

 

chcemy stworzyć pare bossów które respić się będą o danej godzinie i na danych kordach w katakumbach.

 

Chcemy aby gracze tworzyli rajdy na te bossy :3 Oczywiście drop będzie unikalny!

Opublikowano

@UP

 

Po pierwsze korzystamy z maszyny dedykowanej. Po drugie serwer się rozwija.

 

W wtorek wykupujemy reklame na launcherze by zyczu !

Opublikowano

To dopiero start, więc nie ma co się dziwić że mniej osób. Nie hejtujcie, tylko zapraszajcie znajomych, twórzcie gildie i przygotowujecie się na te bossy, bo z tego co wiem będą super :D

dzikoysk.net && panda-lang.org && bukkit.pl

Opublikowano

@UP

 

Dokładnie!

 

@UP2

 

Ze względu na weekend oraz święto sesje bankowe są zamknięte. Więc płatność jest ograniczona do wtorku.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...