Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jg 8,8cm cos tam co i jak ... ?


ziutek1901

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mimo iż tam jest wspaniały rld, jak zamierzasz trzymać się z tyłu, w krzakach polecam dosyłacz lornetkę i camo

 

 

Perki polecam 1 all camo dowódca żarówa

 

Poczekaj na wypowiedzi posiadaczy tego wspaniałego zarabiacza, bo ja jedynie na yt widziałem co ten czołg potrafi ;)

Opublikowano

Ja mam Naprowadzanie, Dosyłacz, Wentylację. Naprowadzanie do zamiany na Optykę/BD Osłonę/Skrzynkę.

Siatki nie ma sensu - świeci się jak choinka na gwiazdkę :/

Co do perek:

All naprawa, kierowca - Hamowanie Sprzęgłem

Potem reset i dać BiA.

Ponownie All naprawa i kierowca - Hamownie Sprzęgłem.

Przy 100% dać reset i zamienić na: Żarówkę, Snajpera, Bezpieczne Magazynowanie.

Potem reszcie dać naprawę.

Wychodzi tak:

Dowódca: BiA, Żarówka, Naprawa

Celowniczy: BiA, Snajper, Naprawa

Kierowca: BiA, Hamowanie Sprzęgłem, Naprawa

Radioman: BiA, Naprawa, Rozeznanie w Sytuacji

Loader I: BiA, Bezpieczne Magazynowanie, Naprawa

Loader II: BiA, Naprawa, Camo/Gaszenie.

Opublikowano

1 perk

dowodca zarowka

reszta camo

2 perk

dowodca camo

ladowniczy bezpieczne magazynowanie

kierowca hamowanie sprzeglem

celowniczy strzal z biodra (nie jestem pewny czy dziala na bezwierzowych td, jesli nie to niech ktos mnie poprawi)

3 perk

wszyscy naprawa

860331433165800174608.png

Opublikowano

up pisze wyraźnie przy obrocie wierzą co za tym idzie na td nie działa.

marvelus113, dnia 08 List 2013 - 19:08, napisał:
Ja mam Naprowadzanie, Dosyłacz, Wentylację. Naprowadzanie do zamiany na Optykę/BD Osłonę/Skrzynkę.
Siatki nie ma sensu - świeci się jak choinka na gwiazdkę :/
Co do perek:
All naprawa, kierowca - Hamowanie Sprzęgłem
Potem reset i dać BiA.
Ponownie All naprawa i kierowca - Hamownie Sprzęgłem.
Przy 100% dać reset i zamienić na: Żarówkę, Snajpera, Bezpieczne Magazynowanie.
Potem reszcie dać naprawę.
Wychodzi tak:
Dowódca: BiA, Żarówka, Naprawa
Celowniczy: BiA, Snajper, Naprawa
Kierowca: BiA, Hamowanie Sprzęgłem, Naprawa
Radioman: BiA, Naprawa, Rozeznanie w Sytuacji
Loader I: BiA, Bezpieczne Magazynowanie, Naprawa
Loader II: BiA, Naprawa, Camo/Gaszenie.

 

 

Co do perków zgadzam się w 100%

Co do reszty skupianie ma na tyle dobre, że szybciej mu nie potrzeba i lepiej dać dosyłacz + wentylacja + siatka/lornetka

Opublikowano

wziolem bardzo duza oslone przeciwodlamkowa a reszta dosylacz i wentylacja jak pisalem a perki zrobie jak napisales :P

 

zajebiscie zarabia <3 na kazda bitwe wychodze conajmniej 100 tysi na plus a bez premki conajmniej 70 :D tak ze jest moc <3

 

pozdro Dudix3[HAOS] ;3

 

do zamkniecia

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...