Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

W rankingu na Metin2.pl nie ma FuBu :p ?


Bagadyr -*

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Fubu mówił na jednym z filmów że coś pomieszał podczas zmiany serwerów . I tak prędzej czy później dowiemy się u niego na filmie o co chodziło.

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

Koledzy @up napisali.

Postacie niezalogowane powyżej 2 tygodni są do czasu zalogowania i wejścia na postać ,,usuwane'' z Ranka. Dzięki temu nie ma Miliona postaci w ranku (A uwierz, przez tyle lat dałoby radę to osiągnąć) tylko masz kilkanaście tys.

­graphic.png

Opublikowano

poza tym FuBu musi zmienić nick po fuzji, nie wiem czy wiecie xD bo coś poszło nie tak i jakiś lamus z małym lvlem ma nick FuBu, ciekawe kiedy się do tego Jarosław na filmie przyzna :P

who cares?

Opublikowano

Tak jak było wspomniane wyżej.

Jeśli FuBu nie logował się na swoje konto, w przeciągu 2 tygodni to automat nie wrzuca go do rankingu.

Wyobraźcie sobie jak by to wyglądało :

Po Fuzji serwerów, pełno posatci było by w Rankingu.

A tak to może wiele osób już skończyło grę.

@Up, a to nie było przypadkiem tak, że postacie z niższym LVLem muszą zmieniać sobie Nick ?

¯\_(ツ)_/¯

WROCISZZLAKIEM.gif

 

 

HISTORIA SPRZETU

eHealth e-cigarette -> ego ce3 -> ego ce4 -> ego ce5 ->Provog Yago ->Evod MT3 ->KangerTech Protank3 -> Glassomizer BVC -> Glassomizer BVC [2x] -> KangerTech T3S -> ASPIRE CE5 BVC -> Vision Spinner I -> Vision Spinner II -> Mild Master -> Eleaf iStick 20w -> GS Air -> V-Spot -> Anyvape VMW SubOhm -> Smok VCT -> Mutation xv2 -> Evic VTC Mini -> UD Hunter -> Goblin Mini RTA -> Cuboid 200w -> Limitless RDTA



Opublikowano

Tak jak było wspomniane wyżej.

Jeśli FuBu nie logował się na swoje konto, w przeciągu 2 tygodni to automat nie wrzuca go do rankingu.

Wyobraźcie sobie jak by to wyglądało :

Po Fuzji serwerów, pełno posatci było by w Rankingu.

A tak to może wiele osób już skończyło grę.

@Up, a to nie było przypadkiem tak, że postacie z niższym LVLem muszą zmieniać sobie Nick ?

To akurat może być prawda ponieważ był jakiś bug i losowo wybierało zmianę nicku. Mógł dostać niższy lub wyższy lv nie było reguły.

1378747514-U216092.jpg

Opublikowano

To akurat może być prawda ponieważ był jakiś bug i losowo wybierało zmianę nicku. Mógł dostać niższy lub wyższy lv nie było reguły.

raczej nie, bo to on miał najwyższy lv i to on po zalogowaniu po jakimś czasie normalnie powinien wejść na konto z nickiem FuBu, a niższe lv dostaną wiadomość o zmianie nicku, Data zalogowania raczej niema z tym nic wspólnego, bo wątpie by FuBu olał taką sprawę jak nick postaci z której nagrywał tyle lat.

 

On coś tam z e-mail pomieszał prawdopodobnie.

1390144171-U592769.png


Opublikowano

poza tym FuBu musi zmienić nick po fuzji, nie wiem czy wiecie xD bo coś poszło nie tak i jakiś lamus z małym lvlem ma nick FuBu, ciekawe kiedy się do tego Jarosław na filmie przyzna :P

nick zostaje u wyższego lvla

 

co do rankingu to obstawiam, że nie przeniusł jeszcze postaci przez stronę

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

nick zostaje u wyższego lvla

nie ;)

był bug. musiałam na postaci 84 zmieniać nick mimo, że wyższych z tym nickiem na pewno nie było.

 

Krótkie FAQ "PO fuzyjne"

 

Dlaczego moja nazwa postaci została zmieniona mimo, że miała wyższy poziom?

 

Jest to błąd techniczny, który pojawił się podczas fuzji serwerów, na który nie mieliśmy wpływu. W takiej sytuacji pozostaje TYLKO zmiana nazwy postaci przez gracza z wyższym poziomem.

http://board.pl.metin2.gameforge.com/board2430-metin2-og%C5%82oszenia/board2213-og%C5%82oszenia/board257-informacje-i-nowo%C5%9Bci/2564489-fuzja-serwer%C3%B3w-metin2-pl/#post10790017
post nr 9.

who cares?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...