Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

-=|!FunWorld!|=- [1.7.2] [150 SLOTOW] [START 11 Stycznia 19:00] [HARDCORE] [SEKTORY] [YOUTUBERZY] [GILDIE] [STATYSTYKI] [RANKING] [TS3] [WWW]


Info?!.O.o

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
!
!
!
!
6mb6.png
6ksj.png

Szukasz dobrego serwer do gry ze znajomymi?

13Wszystkie inne serwer nie zaskoczyły Cię?

Nasz serwer jest zupełnie inny.

Zapewniamy wysoki poziom rozrywki, ogarniętą

administrację, oryginalną mapę jak i dobry pomysł na serwer.

Na naszym serwerze na pewno się nie zawiedziesz.

Dołącz do elity, przeżyj swoją przygodę na serwerze Survival + Gildie!

Czekamy tylko na Ciebie!

6ksj.png

zmzo.png
6ksj.png

>> Adres IP >> mcsv.pochylnia.pl

>> Adres IP TS3 >> ts.pochylnia.pl

>> Sloty >> 150

>> Wersja >> Nie

>> Wersja >> 1.7.2

6ksj.png

ag36.png
6ksj.png

GILDIE

j6ng.png

Na naszym serwerze system gildii wygląda całkowicie inaczej,

niż wszędzie! Aby założyć gildie musisz posiadać wymagane itemy,

po jej stworzeniu tworzy nam się cuboid 40x40 do którego dostęp

masz tylko Ty i przyjaciele z Twojej gildii! Środek oznaczony jest bedrockiem.

DROP

luib.png

Dzięki skryptowi na dropy

są one absolutnie niepowtarzalne!

Z kamienia dropią nawet... exp,

działa fortuna a rangi premium mają większy drop i

wiele więcej!

MAPA

ee82.png

Nasza mapa wygenerowana jest przy pomocy zewnętrznego

generatora, dzięki czemu jest zupełnie inny

niż wszędzie!

Nowe, niespotykane rzeczy,

obeliski, dungeony i wiele więcej...

Serwerowy spawn zbudowany jest z

największą starannością

przez utalentowanych budowniczych.

6ksj.png

7qgg.png
6ksj.png
uada.png

Gdyby nie skrypty oraz pluginy ten typ serwera nie miałby sensu.

Specjalnie z myślą o Was przygotowaliśmy wiele autorskim skryptów jak i pluginów.

Dzięki odpowiedniemu zoptymalizowaniu na pewno nie będziesz miał jakichkolwiek lagów!

6ksj.png

f170.png

Denerwuje Cię na innych serwerach mała ilość graczy?

Nie masz z kim walczyć, podbijać innych frakcji, a rozgrywka praktycznie nie ma sensu?

U nas na pewno Cię to nie spotka!

Specjalnie z myślą o Was wspieramy wiele osób, małych jak i dużych youtuberów.

Na pewno nie będziesz narzekać na brak popularności.

6ksj.png

ag2p.png

Denerwują Cię ciągłe lagi na konkurencyjnych serwerach?

Masz ich serdecznie dość, chciałbyś w spokoju, bez obawy o opóźnienia pograć ze znajomymi?!

My możemy Ci to zaoferować, dzięki potężnej maszynie z dużą mocą.

(> MASZYNA <)

Procesor: Intel Xeon E5 2620

Ram: 64 GB

Transfer: 5 TB

Łącze: 200Mb/s

Dysk: 2x1TB + SSD 2x120GB

6ksj.png

kzn2.png

Gracze to dla Nas rzecz najważniejsza! Serwer tworzony jest specjalnie dla Was.

U Nas spotkasz się z unikatowym stylem forum, który został oparty na oryginalnym silniku

IP.Board na którym możesz umieszczać swoje podania o admina, propozycję czy nawet

jakiekolwiek sugestię lub po prostu,śledzić newsy związane z serwerem.

Posiadamy nasz Facebookowy FanPage jak i grupę na Steam.

Wszystko zostało stworzone z myślą o graczach!

6ksj.png

zr7j.png
6ksj.png

[HeadAdmin] >> Twin

[Opiekun] >> Info

[Admin] >> Revolt

6ksj.png
2m9i.png
WKRÓTCE!
6ksj.png
  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serwer jest mega bronie ITP najbardziej co mi sie spodobalo na serwerze sa bronie jak jeszcze byl to tego texture pack ktory by zmienil wyglad broni granata ITP serwer byl by mega i napewno by mial duzo graczy

Logo_IGracze.png

Opublikowano

Serwer niezly ale przydalo by sie pare rzeczy zmienic:

wiecej broni- i tylko do kupienia.nie za free

ravel nie ogarnia,zbanowal mnie za buga a myslal ze mam hacki

powinny byc w gildi Clajmy a nie cuby bo sie przejmowac nie da

ravel dawal itemy gildi admina za to ze ich podbilem i nie mieli diax eq

Opublikowano

Ogólnie serwer godny do polecenia.

Na serwerze nie spotkałem się z typowymi "Hejterami" czy też innymi tego typu dziećmi "neo".

Sporo urozmaiceń i dodatkowych zabaw.

Bronie + sv + gildie daje naprawdę fajny smaczek, lecz by założyć gildię trzeba się nieco wysilić ;)

Administracja też chętnie pomaga mimo dużej ilości pracy przy serwerze.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...