Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Pierwsza przygoda z League of Legends


dadajszen

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć mam zamiar zacząć grać w LOLA co najlepiej zrobic czy oplaca mi sie kupic konto za 120 zl czy zzrobic postac i kupic duuzo RP

65135238787935115850.gif

Opublikowano

Nie kupuj kont z allegro, pograsz na nim tydzień gosciu napisze do supportu ze mu niby skradziono i odzyska konto,tyle po zabawie

Opublikowano

Nie kupuj kont! Co ci po tym że kupisz konto 30 lvl jak nie umiesz grać ;d?

Opublikowano

No fajnie a potem spotykam takich w solo Q :D

                                                              185101413585933840951.png

Lecze raki w soloq <3

Opublikowano

Aha dobrze a hmm.. takie pytania

1. Co mogę kupić za RP

2. Co to są dywizje, do czego służą

3.Co to są runy jak je robić di czego służy

4.Jak mogę mieć np ileś procent na krytyka albo jakąś odp na magię powiedzmy

Aha dobrze a hmm.. takie pytania

1. Co mogę kupić za RP

2. Co to są dywizje, do czego służą

3.Co to są runy jak je robić di czego służy

4.Jak mogę mieć np ileś procent na krytyka albo jakąś odp na magię powiedzmy

65135238787935115850.gif

Opublikowano

1. Za RP możesz kupić bohaterów (czego nie polecam) skórki do bohaterów, strony na runy, pakiety bohaterów, dopalacze.

3. Runy to są tak jakby bonusy, które dostajesz na start gry, polecam ci na nie zacząć zbierać po 15-20 lv. Jak je robić? Wszystko zależy od tego gdzie idziesz i czym idziesz. Jeżeli wybierasz postać, która używa umiejętności jako źródło obrażeń to na pewno w runach muszą się znaleźć runy pod AP, bardzo przydatne są runy odporności na magię oraz reg many jeżeli idziesz manożernym bohaterem.

4. To nie jest gra typu metin, bo tu za każdym razem możesz postać składać inaczej więc nie zawsze będziesz miał tyle samo AD, AP itd. Polecam ci stronę, która podpowie Ci jakie itemy składać na daną postać, są tu build osób, które plasują się na wysokich miejscach w rankingu.

 http://www.probuilds.net/ 
Opublikowano

Aha dobrze a hmm.. takie pytania

1. Co mogę kupić za RP

2. Co to są dywizje, do czego służą

3.Co to są runy jak je robić di czego służy

4.Jak mogę mieć np ileś procent na krytyka albo jakąś odp na magię powiedzmy

Aha dobrze a hmm.. takie pytania

1. Co mogę kupić za RP

2. Co to są dywizje, do czego służą

3.Co to są runy jak je robić di czego służy

4.Jak mogę mieć np ileś procent na krytyka albo jakąś odp na magię powiedzmy

1.Postacie + skiny.

2.Gdy masz 30 lvl,grasz potem rankedy i walczysz o dywizję(brąz/silver/gold itp.).

3.Najlepiej się je robi od 20 lvela,dawają bonusy(np.+10 do AD,+10 do przebicia odporności itp.).

4.Kupujesz przedmioty podczas gry,np. pod trynda kupujesz infinite(kryt)a pod jakiegoś tanka lich bane(resisty/oodp.na magię).

Opublikowano

2.AD - hmm co to jest?

3.Gdzie się je robi i za co

4.Za co to kupuje? I jeśli jak skończę grę i będę grać nową to od nowa będę musiał kupować ?

65135238787935115850.gif

Opublikowano

@ up

tak ponieważ wspominałem, że t gra to nie metin gdzie masz na 1 postać non stop wyposażenie. Tu je składasz za każdym razem gdy rozpocznie się bitwa. AD są to obrażenia zadawane auto atakiem a AP są to obrażenia zadawane przy pomocy umiejętności. AD/AP pozyskujesz z itemów w grze, run, masterek. Itemy w grze kupujesz za golda a postacie, runy za IP ( grając na spolszczeniu będziesz mieć PZ).

Opublikowano

1.Postacie + skiny.

2.Gdy masz 30 lvl,grasz potem rankedy i walczysz o dywizję(brąz/silver/gold itp.).

3.Najlepiej się je robi od 20 lvela,dawają bonusy(np.+10 do AD,+10 do przebicia odporności itp.).

4.Kupujesz przedmioty podczas gry,np. pod trynda kupujesz infinite(kryt)a pod jakiegoś tanka lich bane(resisty/oodp.na magię).

Pod tanka kupuje się Lich Bane'a ? Nie wiedziałem. Gramy w tą samą gre ?

Opublikowano

Pod tanka kupuje się Lich Bane'a ? Nie wiedziałem. Gramy w tą samą gre ?

 

Ojć...pomyłka miało być coś pod resisty,to np.spirit visage ;d

Opublikowano

 

Ojć...pomyłka miało być coś pod resisty,to np.spirit visage ;d

Też coś mi nie pasowało ;)

 

@topic

 

Zrób nowe konto i graj. Jestes nowy więc musisz nauczyć się podstawowych zasad LoLa. Najlepie oglądaj streamy, czytaj poradniki dla początkujących. Jeśli chcesz to mogę ci pomoc w ogarniecu wszystkiego. Napisz na pw jak coś :)

Opublikowano

A potem takich graczy mam w SoloQ, no jasne. Nie kupuj konta, nigdy. I polecam sie uczyc z wlasnego doswiadczenia jak grac, robic wlasne buildy dowiadywac sie samemu co to znacza te skroty: Ad, ap, oom i Milion innych ktore sa przydatne w rozgrywce. Ja tak mialem, wszystko sam sie nauczylem a teraz dziele sie moja wiedza z kolegami ;)

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

Opublikowano

Ad-attack dmg

Ap-ability power

 

Aa auto attack, runy kupujesz za pz(punkty zasług po polsku) riot points (waluta) za złotówki i kupujesz to co wyżej napisali

Zelltar_eune_45_7_logo.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...