Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Terraria] Pety - zwierzątka w naszej grze


Jackass-ORGINAL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam , dzisiaj postanowiłem przedstawić wszystkie zwierzątka (Pety) dostępne w naszej ukochanej grze za pomocą tabelek.


Źródło : Terraria Wiki + moja znajomość na temat gry + trochę pracy



Changelog :



07.11.2013 - dodano pierwsze pety do tabelek i utworzono temat


19.11.2013 - dodano Baby Slime do spisu PC


21.11.2013 - dodano Pygmy ( Minion ) do spisu PC



n4d8.png




r7vo.png


Jeżeli uważasz że mój film jest całkiem niezły to zostaw subka. To nic nie kosztuje a mnie motywuje do dalszej pracy :)


 

Opublikowano

niesprawiedliwe żę pety na pc nie atakują z graczem ;(

Też tak myślę , lecz twórcy chyba chcą aby konsolowa wersja różniła się od tej na PC. Osobiście posiadam Terrarię na 2 platwormy i powiem że na konsoli gra się o niebo lepiej ;)

Jeżeli uważasz że mój film jest całkiem niezły to zostaw subka. To nic nie kosztuje a mnie motywuje do dalszej pracy :)


 

Opublikowano

Zapomniałeś o 4 petach atakujących

Jakieś szczegóły ?

Jeżeli uważasz że mój film jest całkiem niezły to zostaw subka. To nic nie kosztuje a mnie motywuje do dalszej pracy :)


 

Opublikowano

Oj, było troszkę więcej atakujace: Baby Slime ,Pygmy , Raven i pety emitujace "swiatło" :Shadow Orb,Fairy (bell) ,Wisp in a Bottle.

Opublikowano

Oj, było troszkę więcej atakujace: Baby Slime ,Pygmy , Raven i pety emitujace "swiatło" :Shadow Orb,Fairy (bell) ,Wisp in a Bottle.

Dzieki , niebawem dodam te 3 pety , lecz narazie zrezygnuje ( dodam w późniejszym czasie ) z tych dajacych swiatlo poniewaz to bardziej jest magia :P

Jeżeli uważasz że mój film jest całkiem niezły to zostaw subka. To nic nie kosztuje a mnie motywuje do dalszej pracy :)


 

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...
  • Aive zmienił(a) tytuł na [Terraria] Pety - zwierzątka w naszej grze

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...