Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SKILL] Karabinów szturmowych i broni specjalnych w S.K.I.L.L Special Force 2


Ravgor.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Karabiny Szturmowe


22a0f6c06f409ffed0280a67888f48.png


M4A1


b42f8ee5d3f3e7cd8c66ed1be27cc6.png


Scar-H


2d064fc78652184f5236446e7af60a.png


AK-103


ae4445e85167a02f2703ab9dc989bf.png


HK417


9ccc6fc8abefbec20e86eaf49a4919.png


Famas


15be9add08c247bcdbc0b2d3f51c21.png


K2


29e1a51ec8485d2b1321a4a0067437.png


AUG A3


2e9a6cccce5646ee846bce59b22d55.png


SG 551



Bronie Specjalne


d5ae0333627991ae7bf00f0e36c448.png


Nóż Taktyczny


f2c1f13057010392a001f47fb68a88.png


Kusza


53a087da5a3d96d6f62e106d259351.png


Tomhawk



Screeny pochodzą z oficjalnej strony gry.


1386361287-U962219.png


By Maxio.


  • 11 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

SG = wyzywanie na czacie i kickowanie z lobby.

Scorpion = s**t

eeem? nie rozumiem do końca... :D 

a jaką bron polecasz?

Opublikowano

SG = wyzywanie na czacie i kickowanie z lobby.

Scorpion = s**t

Zapytam sie jeszcze raz bo mnie to zastanawia...O co chodzi ci z SG i Scorpion?? Bo nie rozumiem.

Opublikowano

Zapytam sie jeszcze raz bo mnie to zastanawia...O co chodzi ci z SG i Scorpion?? Bo nie rozumiem.

 

Po prostu gracze z SG są powszechnie uważani za noobów i farciarzy którzy nie umieją grać normalnymi brońmi (z sg strzela się bardzo szybko).

Jak miałem z kapsuły SG na 1 dzień to przez 2 godziny udało mi się zagrać 2 rundy na których mnie nie wyzywali ani nie wyrzucali. :x

img.jpg

Opublikowano

Ja grając sg nigdy nie doświadczyłem by ktoś mnie obrażał. Mam i skorpiony i sg wg mnie dobre bronie ale odmienne ponieważ skorpiony bardziej nadają się na bliski kontakt niż odległość a sg przeciwnie.

A najlepsze bronie wg mnie to : sg551, famas ,hk415 , ak-103 ,AWP , crisss vector. Ja najbardziej lubię bronie wcześniej wymienione i nie mówię iż  każdy ma mieć takie zdanie jak ja.

Opublikowano

Po prostu gracze z SG są powszechnie uważani za noobów i farciarzy którzy nie umieją grać normalnymi brońmi (z sg strzela się bardzo szybko).

Jak miałem z kapsuły SG na 1 dzień to przez 2 godziny udało mi się zagrać 2 rundy na których mnie nie wyzywali ani nie wyrzucali. :x

 

 

Ja grając sg nigdy nie doświadczyłem by ktoś mnie obrażał. Mam i skorpiony i sg wg mnie dobre bronie ale odmienne ponieważ skorpiony bardziej nadają się na bliski kontakt niż odległość a sg przeciwnie.

A najlepsze bronie wg mnie to : sg551, famas ,hk415 , ak-103 ,AWP , crisss vector. Ja najbardziej lubię bronie wcześniej wymienione i nie mówię iż  każdy ma mieć takie zdanie jak ja.

 

Ja grałem SG i nic na czacie nie widziałem typu noob itp. Grałem sobie normalnie, fakt faktem ostatnio sie zdziwilem ze malo osub go uzywa :D. Scorpionem tez gra mi sie spokojnie...zalezy to wtakim razie z kim sie gra na kogo sie trafi :D Dziękuje za otpowiedzi i wytlumaczenie :)

Opublikowano

Czyli ten SG jest zbyt dobry, czy to gracze nie potrafiący przegrywać stworzyli mu taką opinie?

2ynl345.png

 
 
Opublikowano

polecam k2 nic tej broni nie przebije 

hk jezeli do 3 strzalow bani nie trafiasz to nie bierz sie za ta bron

famas bron ktora jest bardzo mobilna i szybka ciagniesz w dol i masz no recoil

g36c silna bron nie ma recoila i mocno przebija pancerz

sg to bron ktora nie potrzebuje duzych umiejetnosci 

m4a1 jak ogarniesz ta bron nikt cie nie pokona 

no i ak107 bardzo silna broń strzelasz po 2 strzaly 3 max i buły sadzisz same

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Czyli ten SG jest zbyt dobry, czy to gracze nie potrafiący przegrywać stworzyli mu taką opinie?

Widzisz. Najwidoczniej tak jest. Ja uzywam sg i mi sie gra nim wspaniale, jakies nooby nie umieją grac i opinia poszla w swiat :P

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Według mnie ten poradnik jest bardzo przydatny ale może byś jeszcze wypisał szczególne właściwości np odrzut itp...

I aktualizuj co jakiś czas

  • 1 miesiąc temu...
  • 10 miesięcy temu...
  • Aive zmienił(a) tytuł na [SKILL] Karabinów szturmowych i broni specjalnych w S.K.I.L.L Special Force 2

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...