Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pomoc Wyciaganie adresów z wr


i3turbo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich czytajacych :P. Potrzebuje pomocy z wyciaganiem adresów z wr. Znam mniej więcej sposoby ale niestety nie potrafie tego sam ogarnać.Pierszy sposob to logger ale ten sposób wogóle zostawiam bynajmniej narazie. Wiem że się da jakoś przez dumpa i ollydbg ale tutaj pojawia się problem bo nie potrafie zrobić dumpa na win7 x64 bo kernel detective działa tylko na x32. Jeśli któryś z memberów był by mi wstanie pomóc proszę pisać tutaj o wyjaśnienie a potem przejdziemy najwyżej na pw. Dzięki i pozdrawiam.

xD---Kopi_ehxepsa.png

Opublikowano

Najpierw naucz się podstaw i wtedy ktoś ci z pewnością pomoże ;)

Opublikowano

Co do wyciągania adresów mogę Ci polecić ludzi, którzy się mogą na tym znać:

b4rt4z

adrenlina

spe@ker

areq94pl

weeedx (robi d3d)

1377080447-U702970.png

Cristiano.

Opublikowano

Co do wyciągania adresów mogę Ci polecić ludzi, którzy się mogą na tym znać:

b4rt4z

adrenlina

spe@ker

areq94pl

weeedx (robi d3d)

b4rt4z nie dziala w tym temacie i nie wie jak:P

adrenalina nie ma czasu za bardzo;<

spe@ker nie chce pomóc

areq94pl sie nie zna na tym

weeedx tez nie wie jak ;<bo sobie pomagamy

 

#edit zamykam bo nikt nie jest wstanie mi pomoc:P

xD---Kopi_ehxepsa.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...