Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy Ford Escort RS Cosworth to dobre auto do klasy B?


Cynamonn2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Do klasy B będzie najlepszy, ale jest to średni wóz, nie wygrasz nim z czołówką klasy B ani żadnej innej klasy.

Opublikowano

Ford Escort RS Cosworth jest to średni samochód.

Lekki i słabo przyśpiesza.

W klasie B będzie Ci ciężko z MR2 i Pontiac'ami.

Ogólnie nie polecam kupować.

Opublikowano

Na chwile obecną, kiedy działa trick na kupowanie miejsc za darmo, nie pytałbym o żadne auto za IGC tylko kupował wszystkie jak lecą.

Nie jest to trudne. Zrobienie nowego konta + nabicie lvl 60 i kupienie wszystkich aut za IGC wraz ze zdobyciem Achievementu CCX zajmuje 2-3 dni.

Chyba, że ktoś ma dużo czasu to nawet w ciągu jednego dnia da radę to zrobić

142g9ox.png
Retired Need For Speed: World Player 2pocfa1.png

Opublikowano

A co myślicie o Firebirdzie? dobry jest?

Jest dobry, ale bez rewelacji.

Polecam go do klasy C, na niektórych trasach można nim powalczyć.

Opublikowano

Na chwile obecną, kiedy działa trick na kupowanie miejsc za darmo, nie pytałbym o żadne auto za IGC tylko kupował wszystkie jak lecą. Nie jest to trudne. Zrobienie nowego konta + nabicie lvl 60 i kupienie wszystkich aut za IGC wraz ze zdobyciem Achievementu CCX zajmuje 2-3 dni. Chyba, że ktoś ma dużo czasu to nawet w ciągu jednego dnia da radę to zrobić

Weź mi jak możesz napisz co po kolei muszę zrobić, by ogarnąć to o czym mówisz . :-)

Chciałbym jakąś instrukcję, poradnik na ten temat + boty których mam użyć. I tak nie mam co robić to sobie konto testowe zrobię. xD

76561198093115115.pngAddFriend.png

Opublikowano

Ja do klasy B radziłbym Ci kupić Mazdę RX-8 obojętnie którą, albo '09 albo zwyczajną. Obie są niezwykłe pod względem przyśpieszenia i prowadzenia, a ich cena jest znośna ^^ Wystarczy włożyć wszystkie najdroższe części tuningowe ze sklepu i masz 505 overallu. Na lepszych częściach jest sieka

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...