Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak napisać aby dostać RP ?


Shiniox

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema, brakuje mi 27 RP bo Gifta, i jak napisać do riotu aby to dostać?

Trzeba coś specjalnego pisać, czy po prostu " I need 27 RP, pls give me" ? xD

Mam już obrazek przygotowany :P

Opublikowano

Ja napisałem

 

 

Witam, brakuje mi 40 RP do skina, czy byłaby możliwość jakoś pomóc mi i dodać tę minimalną kwotę do mojego konta?

 

I odpisali mi

 


  • Witaj, Eryk0x

    Choć normalnie nie rozdajemy za darmo RP, to z uwagi na fakt, że jest to tak mała kwota, być może będę w stanie dokonać dla Ciebie wyjątku. Jeżeli narysujesz dla mnie rysunek o tematyce League of Legends to z przyjemnością dodam te RP do Twojego konta. :)

    Będę mógł zrobić dla Ciebie taki wyjątek tylko raz.

    Podaj mi proszę jeszcze poniższe informacje tak bym był pewien, na które konto mają trafić te punkty:

    - Nazwa użytkownika (której używasz do logowania)
    - Nazwa przywoływacza (pod którą widzą Cię inni gracze)
    - Serwer na którym grasz (Ameryka Północna, Europa Zachodnia, Europa Północ/Wschód)

    Czekam na Twoją odpowiedź!

    Pozdrawiam/Regards,
    BScythe
    Player Support Riot Games

 

Zobacz, który supporter mi odpisał bo nie wszyscy chcą dawać, ostatnio ktoś pisał, że mu odmówili.

Chyba, że chcesz pisać do angielskiego to zmień sobie na angielski ten tekst i wyślij :P

W angielskim chyba mniej odmawiają

Opublikowano

mi dali 11 RP 3 dni temu wyslalem wierszyk o lolu i rusynek o tematyce lola:D i napisali mi ze tylko raz tak mozna zrobic

@ UP Napisalem na 2 kkonta bo na obu brakowalo mi rp i na 2 konta dostalemD:

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...