-
👋 Witaj na MPCForum!
Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎
- ✅ Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
- ✅ Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
- ✅ System prywatnych wiadomości
- ✅ Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
- ✅ Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy
👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!
Zarejestruj się teraz
- 0

Pytanie
penerurwa
penerurwa
Witam, mam kolejny problem
a wiec : Posiadam wieże Lg lm-m340 z rozwaloną końcówka mocy i rozwalony aux bo muszę zlutować coś na płycie głównej. Mam podleczone do niej dwa głośniki, jeden z nich gra świetnie ale cicho a drugi charczy przez to ze rozwalona końcówka mocy jest. Jak bym zmienił kanały na kompie gdy wieża jest podłączona to by dawało większą moc na ten głośnik który nie charczy?
I czy da się zmienić kanały bez używania przejściówek? Mam integrę Realtek ALC887
Pomysł(i wieża też) kolegi, a wiec nawet ze zmiana kanałów nic nie pomoże. Dzięki za odpowiedz

hmm... Na CD wszystkie głośniki graja z taka samą głośnością, sprawa zmienia się gdy podłącze pod aux - wtedy lewy głośnik ledwo co gra a ten który charczy gra z poprzednia głośnością. A wiec moje pytanie troszkę się zmieniło, co bym musiał zrobić aby po podłączeniu na aux wszystkie głośniki grały tak samo. Pomijając fakt ze charczy.
7 odpowiedzi na to pytanie
Rekomendowane odpowiedzi
Zarchiwizowany
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.