Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Niesprawiedliwość Riotu ?


Azi23PL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam do Was pytanie. Spotkałem się dzisiaj z dziwną sytuacją.

Osoba X wygrała 7 ranków i zakwalifikowała się do Silver 5.

 

Nic niezwykłego, do momentu, gdy połaziłem po znajomych...

Co się okazuje ? Osoba Y- wygranych meczy rankingowych: 6 || Srebro, dywizja 4

 

Sprawiedliwość ? Coś Mnie ominęło ? O_o Od czego wgl. zależy przydział do ligi i dywizji ?

c1107534da61bc47bb1675e52ddf542e.jpg

Opublikowano

Nie chce Cie w błąd wprowadzać ale to chyba chodzi o dobór przeciwników, im lepsi tym lepsza dywizja.. nie wiem..

Ja np. jakimś cudem po 6 wygranych rankingowych na 10, dostałem sie do Silver III a mój kumpel po 6 wygranych na 10, do Brąz II.

Riot to dziwna sprawa :P

Opublikowano

Wszystko zależy od tego jakich mu dobrało przeciwników w czasie gdy grał te 10 gier do kwalifikacji. Jeśli miał przeciwników rzędu silver i gold to się nie dziw.

ilw1.jpg


All Bad things must come to an end.

Opublikowano

Ja osobiście miałem 8/2 i dało mnie do G4.

Od 5 meczu grałem z samymi Goldami i Platynami 4/5.

 

Wszystko zależy od innych graczy jakich Ci dobiera podczas meczu.

Opublikowano

Też mam uwagę co do ich sprawiedliwości właśnie dostałem bana bo wyszedłem z gry przez mój OP internet... A kumpel który wyszedł chyba z 4 razy przez 2 dni nie dostał bana...

Opublikowano

A nie ma związku z tym tzw Hidden Elo? Jeżeli bardzo mało grałeś rankedów lub jeśli miałeś dobre staty dobiera Ci lepszych przeciwników dzięki czemu po paru wygranych lecisz wyżej niż normalnie ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...