Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL][SKRYPT NIE MOJEGO AUTORSTWA] Zabezpieczenie Przed Włamaniem Konta OP'a


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1383678122-U984367.png


Witajcie!


Siedziałem sobie dziś w necie i znalazłem ciekawy skrypt.


Mianowicie jeżeli na konto nałożony jest tzw "op",trzeba podać dodatkowe hasło.


Kod:http://pastebin.com/fz6T7Knx


Plugin nie jest mojego autorstwa !


Udostępniam go bo mam nadzieję że się komuś przyda !


|Members|-Tyle starczy,bez spiny o lepszą rangę.

 

 

 

 

 

Opublikowano

To to jest wkońcu skrypt czy plugin?

 

Jest to skrypt który musisz wrzucić do pluginu .

http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/skript/

Piszesz, ze nie jest twojego autorstwa to po co ta grafika: skrypt by Grinnds?

Po prostu nie miałem czasu na tworzenie nowego napisu.

|Members|-Tyle starczy,bez spiny o lepszą rangę.

 

 

 

 

 

Opublikowano

Nie mam czasu na zabawę z szukaniem czcionek,zrobie to w weekend..

|Members|-Tyle starczy,bez spiny o lepszą rangę.

 

 

 

 

 

Opublikowano

Dzia,ale stukam na fonie i nie mam jak dodać;).

Dodatkowe zabezp. zawsze sie przyda

|Members|-Tyle starczy,bez spiny o lepszą rangę.

 

 

 

 

 

Opublikowano

Up.Nierozumiem.

|Members|-Tyle starczy,bez spiny o lepszą rangę.

 

 

 

 

 

Opublikowano

Hehe , dzięki dodalem go z nadzieją że się komuś przyda.

|Members|-Tyle starczy,bez spiny o lepszą rangę.

 

 

 

 

 

Opublikowano

@topic

 

po co robisz takie bezsensowne tematy? dajesz 1 skrypt do każdego osobnego tematu. Zrób spis swoich tematów, a tak poza tym zrobiłbyś własne skrypty a nie "[sKRYPT NIE MOJEGO AUTORSTWA]", to jak nie jest twój to po co wgl o nim piszesz. Myślisz że like dostaniesz za taki temat?

Opublikowano

Nie liczę na żadne like udostępniam bo chce ,

Masz jakiś problem ? To wyjdź a nie tylko spamujesz.

Jestem ciekawy co ty osiągasz.

|Members|-Tyle starczy,bez spiny o lepszą rangę.

 

 

 

 

 

Opublikowano

Like bardzo przydatny nie powiem
ludzie ogarnijcie się on chce udstępnić przydatny plugin/skrypt w jakikolwiek sposób pomagać na mpc,a nie zarabiać like nie o to w tym chodzi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Nie twoje to po co stawiasz ? Nie potrzebnie.. A prezentacja ? Ja także umiem zmienić kolor i rozmiar wielkości. Nie podoba mi się twoja prezentacja.




Opublikowano

Nie jest to temat do nabijania postów,udostępniam bo mam takie prawo.

I jeżeli uważasz że temat do nabijania postów to po co tu spamujesz?

|Members|-Tyle starczy,bez spiny o lepszą rangę.

 

 

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...