Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zmienić ustawienia karty dźwiękowej? (Virtual Audio Cable)


SzeyKer

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema

Mam problem, ponieważ chcę zrobić bota muzycznego na TS3, lecz po zainstalowaniu Virtual Audio Cable zmieniły mi się ustawienia karty dźwiękowej i nie słyszę dźwięku. :/ Powiecie jak zmienić ustawienia żebym znowu słyszał dźwięk? Dodam, że posiadam aktualnie Windows XP i gdy usuwam ten program to znowu słyszę dźwięk.

Opublikowano

Jaki masz Windows ?

Próbowałeś wyciągnąć i włożyć kabel od słuchawek do komputer ?

Odinstalowałeś VAC ~ spróbuj, może coś pomoże ~ ?

Jeżeli masz Windows 7 to na dole w lewem dolnym rogu masz taki głośnik (http://scr.hu/1yxi/igbhf), to kliknij na niego prawym przyciskiem myszy i wybierz opcję Urządzenia do odtwarzania (http://scr.hu/1yxi/kf1xm), powinno Ci wyskoczyć takie okno (http://scr.hu/1yxi/huwhn), tam się dowiesz czy twoje słuchawki są w ogóle podłączone lub czy działają. Jeżeli są podłączone to zobacz czy jest takie zielone kółko obok nich (http://scr.hu/1yxi/y18zj). Jeżeli jest to spróbuj sobie zwiększyć dźwięki, więc kliknij znów na ten głośniczek, potem wybierz Otwórz mikser głośności i tam sobie ustaw głośność.

 

Napisz czy pomogło.

Opublikowano

M

 

Jaki masz Windows ?

Próbowałeś wyciągnąć i włożyć kabel od słuchawek do komputer ?

Odinstalowałeś VAC ~ spróbuj, może coś pomoże ~ ?

Jeżeli masz Windows 7 to na dole w lewem dolnym rogu masz taki głośnik (http://scr.hu/1yxi/igbhf), to kliknij na niego prawym przyciskiem myszy i wybierz opcję Urządzenia do odtwarzania (http://scr.hu/1yxi/kf1xm), powinno Ci wyskoczyć takie okno (http://scr.hu/1yxi/huwhn), tam się dowiesz czy twoje słuchawki są w ogóle podłączone lub czy działają. Jeżeli są podłączone to zobacz czy jest takie zielone kółko obok nich (http://scr.hu/1yxi/y18zj). Jeżeli jest to spróbuj sobie zwiększyć dźwięki, więc kliknij znów na ten głośniczek, potem wybierz Otwórz mikser głośności i tam sobie ustaw głośność.

 

Napisz czy pomogło.

 

 

Mam Windows XP napisałem w temacie nie widzisz?

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...