Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak podłączyć wywrotki, żeby zamiast z jedną jeździć to mieć od razu 2?


kysy21

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka , więc mam takie pytanie , jako iż widziałem gdy cytrusandswiatek jak nagrywali serię z tego mieli te 2 pierwsze wywrotki podpięte do siebie i teraz mam pytanie jak je podłączyć , żeby zamiast z jedną jeździć to mieć odrazu 2 , podjerżdżam jedną do drugiej ale nie da się podpiąć ;/

Opublikowano

Musisz mieć ale to chyba wiesz,a jak nie to 2 wywrotki.

Jedną podczepiasz do ciągnika i ustawiasz ją równo.Bierzesz kolejną.Jedziesz przed ustawioną.Ustawiasz się równo,tak aby tył przyczepy był przed zaczepem ustawionej.Cofasz i się pojawia znaczek podczepienia.

LeviQuote1v3.png

 

LeviQuote1v3.png.39bf425ff20e713eab782423c651555b.png

Opublikowano

Dobra , poprostu tymi na początku trochę trudno podjechać dobrze .

A mam takie pytanie jeszcze żeby nie robić nowego tematu , da się jakoś zrobić tak żeby jechał równo ? tzn. nie raz pokazuje mi się że np. za szybko jadę i chodzi o to że czy da się np. jechać na jednym biegu bez przestawania trzymania strzałki w górę ? no bo jak trzymam ciągle strzałkę w górę to jedzie za szybko i muszę puszczać ;/

Sorry jak nie zrozumiale napisałem ale się śpiesze .

Opublikowano

To tak co do wywrotki to jak podepniesz jedna to potem zmień narzędzie żeby była ta pierwsza wywrotka i dopiero możesz podpiąć drugą .

A jak się nie mylę to chyba jak wciśniesz na klawie 1 to ci jedzie na 1 biegu i tak samo jest z klawiszem 2.

Sadzić, palić, zalegalizować!

k321pe.jpg

Sygna By TheMiz

 

czy wiesz że 99% idiotów czyta ten tekst z ręką na myszce. Nie zdejmuj za późno.

 

1.Jesteś na internecie

2.jesteś na moim profilu

3.czytasz

5.nie zauważyłeś że nie ma punktu nr 4.

6.Właśnie to sprawdzasz

7.Śmiejesz się

I jeszcze coś...

Sześć prawd w twoim życiu:

1) Językiem nie możesz dotknąć każdego twojego zęba

2.Jesteś idiotą, bo właśnie to sprawdziłeś

3.Prawda pierwsza to kłamstwo

4.Teraz się śmiejesz, bo jesteś idiotą

5.Zaraz wkleisz to na swój profil

6.Uśmiechasz się, bo się cieszysz,ze następni będą tak samo głupi jak ty

 

W tej chwili w Polsce

1,5 mln ludzi śpi,

1,1 mln ludzi pracuje

2,8 mln ludzi je,

a 1 debil siedzi i czyta mój opis...

GRATULACJE !

 

 

 

 

 

Daj --- ^^:D

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Offtopic.

Mi się udało ręcznie spiąć (długo to trwało a i przekleństw nie szczędziłem) 14 przyczep :D Trochę lagowało poruszanie się takim składem ale efekt ciekawy :P

 

Co do samych wywrotek to można je spinać dojeżdżając już zapiętą wywrotką do tej, którą chcemy dodać. Ja próbowałem tylko z tymi zielonymi z żółtym dachem (druga od lewej w kategorii wywrotki). Żaden mod nie jest potrzebny tylko anielska cierpliwość :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...