Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Otwarcie już niedługo] McSpok's [Rekrutacja-On] [Działki] [Gildie] [Hamachi]


Spokimos

McSpok's  

4 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zagrasz na serwerze?

  2. 2. Czy chcesz aby dostawa?o si? na pocz?tek pare diaxów i deski?

    • Tak.
      0
    • Nie.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Serwer McSpok's

INFORMACJE

IP: Podamy przy starcie

Status: On

Moby: On

Zwierzęta: On

Hamachi: On

Premium: Off

White-List: On (Na start off)

Typ: Freebuild+Frakcje+Survival

Wersja: 1.6.2

Nazwa: MCSpok's

Serwer zostanie otwarty 20.11.13 r.

Pluginy

TAJEMNICA!

Opis

Czy szukałeś serwera gdzie MASZ SZANSE być Moderatorem?

Tak?

Czy szukałeś serwera gdzie inni nie będą mieć flymoda, x-raya i tym podobnych?

Tak?

Jeśli Tak to znaczy że dobrze trafiłeś,

Serwer ten jest typem Freebuild+Frakcje+Survival.

Serwer ten NIE PADNIE po np. tygodniu czy miesiącu.

Na razie zbieramy Budowniczych i Moderatorów!

Jeśli chcesz pomóc to złóż podanie na budowniczego, może cię przyjmę :)

Wzór podania na Budowniczego

Nick:

Wiek

Premium:

Ile czasu możesz poświęcić na granie na serwerze?:

Dlaczego akurat Ty masz zostać Budowniczym?:

Jakie dotychczas budowle zbudowałeś?:

Ile grasz w minecraft'a?:

Wzór podania na Moderatora

Nick:

Wiek:

Premium:

Ile czasu możesz poświęcić na granie na serwerze?:

Dlaczego akurat Ty masz zostać Moderatorem?:

Doświadczenie w pluginach (w skali 1/10):

Ile grasz w minecraft'a?:

Grief:

Aby zagrać potrzebujesz hamachi!

Masz?

Sieci Hamachi: [Hamachi będzie podane przy starcie]

Hasło do każdego adresu hamachi: [Hasło do hamachi będzie podane przy starcie]

Zapraszamy!


Serwer zostanie otwarty 20.11.13 r.

 

Tylko potrzebujemy Budowniczych!

Opublikowano

Hamachi .. wez ten post usun bo nikt nie zagra jest 100 razy lepsze serwery i bez hamachi tylko dedyki chyba ze jakies dzieciak 7 letni moze wbije na serwa :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...