Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem Z Wyłączeniem A Ponownym Włączeniem.


oGryZ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam więc tak udało mi się zrobić serwer (działa) i teraz mam dylemat jak go wyłączyć jaką komendą? Tak żeby nie tracił żadnych danych itp.

 

Ale zastanawiam się też jak go potem włączyć? Czy musze robić tak jak od nowa serwer się robi czy jak? Jest jakiś temat do tego?

Dawne czasy na ProMT2 z moją najlepszą gildią PALESTYNĄ!

 

Zapraszam do oglądania i komentowania :)

 

 

 

 

Pozdrawiam P0WER :)

Opublikowano

Najpierw:

To jest ukryta treść, proszę

Potem:

To jest ukryta treść, proszę

I Wyłącz Vpc.

sygnprononame.jpg

 

Pomagam Robie Servery Metin2 za pomocą Team Viver Zapraszam na Profilek i Chętnie Pomoge. xD

Posty :

[x] 50

[x] 75

[X]100

[x] 250 04.II.2010

[ ] 425

[ ] 500

[ ] 625

[ ] 750

[ ] 1000

[ ] Never In My Life

Opublikowano

A potem jak się go włącza? Po kolei jak dla debila prosze :/

Dawne czasy na ProMT2 z moją najlepszą gildią PALESTYNĄ!

 

Zapraszam do oglądania i komentowania :)

 

 

 

 

Pozdrawiam P0WER :)

Opublikowano

Włączenie:

W virtual pc wybierasz serwer klikasz start. Czekasz az poprosi o wpisanie loginu i hasła.

To jest ukryta treść, proszę

Klikasz enter. Wpisujesz ./start

Serwer zostanie włączony!

 

Wyłączenie:

Wpisujesz

./stop

następnie

logout

 

I Wyłącz virtual pc.

Serwer zostanie wyłączony!

 

Pozdrawiam

ex Moderator Metin2 | ex Moderator 4Story


Opublikowano

O to mi właśnie chodziło masz 5

Dawne czasy na ProMT2 z moją najlepszą gildią PALESTYNĄ!

 

Zapraszam do oglądania i komentowania :)

 

 

 

 

Pozdrawiam P0WER :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...